0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Akupunktur

Akupunktur Nedir?

Akupunktur vücutta belirli noktalara iğne batırılarak uygulanan bilimsel bir tedavi şeklidir. İnsan beyninde limbik sistem adlı bölgenin çalışmasını düzenleyerek etki etmesini sağlar. Akupunktur kişinin strese karşı dayanıklılığını arttırır, hormonal sistemi düzenler, hastanın sakin ve huzurlu hissetmesini sağlayan bir tedavi şeklidir. Birçok hastalığa çare olan akupunktur günümüzde oldukça popülerdir.

Akupunktur Nasıl Yapılır?

Öncelikle hastanın herhangi bir sıkıntısı rahatsızlığı var mı diye konuşulur. Daha sonra hasta tedavi odasına alınır. Öncelikle akupunktur yapılacak olan bölge sterilize edildikten sonra belirli noktalara akupunktur iğneleri uygulanır. Bu iğneler tek kullanımlık iğnelerdir. Hızla yapılan bir işlem olduğu için ağrısı azdır. Önemli olan bu tedavide hastalığa uygun noktaları seçmek.

Akupunktur Yaptıranların Yorumları

Akupunktur tedavisi ağrılı mıdır?: Küçük iğnelerle yapılan bu işlemde ağrı oldukça azdır. Hasta rahat bir şekilde tedavi olur.

Akupunktur tedavisi kalıcı mıdır?: Akupunktur tedavisi belirli aralıklarla yapılan bir tedavi şeklidir. Kalıcılıkla ilgili bir şey söylenemez.

Akupunkturun zayıflama etkileri nelerdir?

İştah ve acıkma hissini en aza indirger.

Mide de yanma hissini azaltır.

Halsizlik ve bitkinliği önler.

Metabolizma hızını düzenler.

Akupunktur işlemi neleri tedavi eder?

Kronik sırt sorunları, migren ağrısı, boyun ağrısı, diz ağrısı, alerjiler, sindirim problemleri, ruh hali ve depresyon gibi birçok sorunu tedavi eder. Ayrıca uykusuzluğun tedavisinde de yardımcı olur.

Akupunktur Fiyatları

Akupunktur kişiye özel bir işlemdir. Uygulanacak bölge sayısına göre fiyat değişmektedir. Daha detaylı bilgiler için bizleri arayabilirsiniz.

Neden Akupunktur Yaptırmalıyım?

Akupunktur tedavisi çokça tercih edilen bir tedavi şeklidir. Sizde vücudunuzun belirli noktalarında çeşitli ağrılar hissediyorsanız akupunktur tedavisine başvurmanız en doğru seçenektir. Uzmanlarımız tarafından yapılan bu tedavi küçük iğneler yardımıyla belirlenen noktalara uygulanarak hastaya rahatlatıcı etki sağlar ve birçok şikayetinizden kurtulursunuz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Akupunktur Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Mezoterapi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?