0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Alexandrite Lazer Epilasyon
Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer

Lazer epilasyon uygulamaları, istenmeyen tüy problemine sunmuş olduğu kalıcı etkiler sayesinde diğer epilasyon uygulamalarına kıyasla en çok kullanılan işlemlerdir. Klasik yöntemlere göre daha az uğraştırıcı ve daha konforlu olması nedeni ile tercih edilmekte olan lazer epilasyon, doğru cihaz ve doğru yöntem ile uygulandığında son derece etkili ve başarılı sonuçlar ortaya çıkararak istenmeyen tüy problemlerinde kalıcı ve zararsız başarılar vermektedir.

Lazer epilasyon uygulamalarında tedavinin başarısını belirleyen parametreler bulunmaktadır. Kıl karakteri, kıl rengi, cilt rengi, kıl yoğunluğu ve uygulama bölgesi gibi faktörler lazer epilasyon uygulamasında kullanılacak olan cihaz teknolojisini belirlemekte ve tercih edilen cihaz teknolojisi doğrultusunda hastaya uygun seans süreleri ile lazer epilasyon tedavisine geçilmektedir.

Lazer epilasyon teknolojileri içerisinde bulunan teknolojilerin her birinin farklı dalga boyları bulunmaktadır. Bunun sonucunda da lazer ışınlarının cilt altına nüfuz etme kapasitelerinde de değişiklik gözlemlenmektedir. Alexandrite Lazer Epilasyon sistemi ise çok koyu olmayan cilt tiplerinde belirli dalga boyuna sahip lazer ışınları ve dereceleri ile istenmeyen tüy problemlerinin tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Diğer lazer teknolojilerinde olduğu gibi farklı dalga boyu ve nüfuz etme kapasitesi ile kıl köklerini tahrip eden Alexandrite Lazer teknolojisi öncesinde, lazer epilasyon tedavisinin seanslarının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak test atışı yaptırabilir ve kişiye özel tedavi planlamasının hazırlanmasına olanak sunabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden randevu talebinde bulunabileceğiniz gibi Alexandrite Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nd:YAG Lazer Epilasyon
BENZER TEDAVİLER
Nd:YAG Lazer Epilasyon
Nd:YAG Lazer; epilasyonun yanı sıra damar ve leke tedavisinde kullanılabilen ve cilt tedavisinde başarılı sonuçlar ortaya çıkaran bir lazer teknolojisidir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Özellikleri

Alexandrite Lazer, Alexandrite kristelleri ile yüksesk ısı enerjisi dağıtmaktadır. Dalga boyu 755 nanometreye kadar ulaşan kırmızı ışık rengine sahip lazer çeşididir. Sahip olmuş olduğu dalga boyu ile kıl köklerinde en etkili lezar epilasyon teknolojisi olarak tercih edilmekte olan bu sistem, çok koyu olmayan açık cilt renklerinde etkinliğini göstermektedir.

Kadın lazer epilasyon ve erkek lezar epilasyon işlemlerinde güvenli kullanım özelliğine sahip olan Alexandrite Lazer Epilasyon diğer lazer teknolojilerine kıyasla etkisini hızlı göstermesi ve hızlı sonuç vermesi ile oldukça avantajlıdır. Bu nedenle geniş ve uzun seans gerektiren bölgelerin tedavilerinde kısa süre içerisinde etkili sonuç vermesi sebebi ile tercih edilmektedir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Alexandrite Lazer Epilasyon sistemindeki yüksek enerjili ışık, uygulama esnasında kıl köklerinde ısı enerjisine dönüşerek etki mekanizmasını çalıştırmaktadır. Artan ısı sayesinde kıl köklerinde tahribata yol açan ve kıl köklerinin yapısını bozan bu sistem, seanslar şeklinde uygulanmaktadır.

Her lazer epilasyon tedavisinde olduğu gibi bu teknoloji öncesinde de uygulama yapılacak bölgedeki tüylerin kısaltılması gerekmektedir. Bölgenin epilasyon işlemine hazır hale gelmesinin ardından tedavi bölgesinin genişliğine bağlı olarak sistem başlığı seçilmekte ve uygulamaya geçilmektedir.

Yüksek enerjiye sahip Alexandrite lazer başlığı ile uygulama bölgesi taranarak atışlar yapılmaktadır. Her bir atış ile kıl köklerinde kontrollü bir ısı artışı elde edilmekte ve bu ısı artışı ile yalnızca yine kıl köklerinde kalıcı hasarlar oluşturulmaktadır. Tüm tedavi alanının sistem başlığı ile düzenli olarak taranmasının ardından da uygulama 30 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Alexandrite Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

Alexandrite Lazer Epilasyon teknolojisi, yalnızca hedeflenen kıl köklerine odaklanmakta ve çevre dokular üzerinde herhangi bir yan etki oluşturmamaktadır. Bu nedenle vücudun en hassas bölgeleri olan genital bölge, bikini bölgesi, göğüs ucu ve çevresi başta olmak üzere istenmeyen tüy problemi bulunan her alanda kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Seans Süreleri ve Aralığı

Alexandrite Lazer Epilasyon seans süreleri ve aralığı her bir kıl karakterinin, uzuma evrelerinin ve cilt renginin birbirinden farklı olması nedeni ile kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ayrıca kıl yoğunluğu ve uygulama alanının genişliği de seans süresinin ve aralığının değişmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Ancak ortalama olarak 30 ila 40 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanan seans sürelerinde uygulanmakta olup, her bir seans aralığı ise ortalama 1 ay şeklindedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Alexandrite Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×