0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Alın Dolgusu

Alın Dolgusu Nedir?

Alın Dolgusu, herhangi bir mimik hareketinde bulunmadığı halde alnında çizgiler oluşan kişinin ameliyatsız bir şekilde bu çizgilerin doldurulması ve düzleşmesi işlemine denir.

Alın Kırışıklığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Alın kırışıklığı tedavisi işlemi gerekli hasta önce muayene edilir ve yüzü istirahat halinde bile alın bölgesi çizgilerle doluysa kişi işleme uygundur demektir. Kişinin alnı önce dezenfekte edici bir solüsyonla silinir. Daha sonra anestezik madde içeren kremle o bölge uyuşturulur. Hasta için gerekli konfor sağlandıktan sonra mikro enjeksiyon ile karışım maddesi enjekte edilir. İşlem bittikten sonra hafif geçici bir kızarıklık oluşabilir.

Alın Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Alın Dolgusu Kalıcı mıdır?: Alın dolgusu kalıcılığı derinin kalınlığına ve kırışıklığın miktarına göre değişebilir. Ortalama bir kalıcılık süresi olan alın dolgusunun kalıcılığının uzun sürmesi için tekrarlı seanslar gerekebilir. Ama genelde ilk seansta gözle görülür bir sonuç elde edilir.

Alın Dolgusu Ağrılı mıdır?: Alın dolgusu yapılmadan öce bölge temizlenip uyuşturulduğu için kişi acı duymaz ya da herhangi bir ağrı hissi oluşmaz.

Kimler Alın Dolgusu Yaptırabilir?: Herhangi bir mimik hareketinde bulunmadan yüzleri istirahat halinde iken bile kırışıklıkları ve alın çizgileri mevcut olan kişiler alın dolgusu için uygun adaylardır.

Alın Dolgusu Fiyatları

Alın dolgusunun fiyatları dolgu maddesi miktarı ve deri kalınlığı ile ilişkili olarak şekillenir. Tabi ki kişiye özel işlemlerin fiyatlarını uzmanlarımızdan öğrenebilir hem de işlem yapılacak polikliniğimizi yerinde görebilirsiniz.

Alın Dolgusu Neden Yaptırmalıyım?

Yaşadığımız izleri bir kader gibi taşıyan alnımıza çizgilerden ve yorgun görünüme sebep olan ifadeden kurtulabilmesi için imkan sunan bu işlemi seçmek en doğru tercih olacaktır. Hem kısa sürede hem de ameliyat gibi riskler taşımadan bu yöntemle gergin düz bir alına sahip olabilmek çok daha kolay. Hyaluronik asit bu bölgede yapıcı bir yıkım başlatarak cilt için gerekli olan ve zamanla kaybolan sıvıyı tutar ve cilde parlaklığını geri kazandırır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Alın Dolgusu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Kaş Kaldırma Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?