0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Altın İğne ile Akne Tedavisi
Altın İğne ile Akne Tedavisi

Altın İğne ile Akne Tedavisi Nedir?

Cilt gençleştirme, cildin yenilenmesi, boyun toparlama, ince kırışıklıkların giderilmesi gibi pek çok cilt sorununu tedavi eden bir yöntemdir. Altın iğne ile akne tedavisinde uygulama yapıldığı zaman cildimizde oluşan sivilce izlerinin çapları küçülür, derinlikleri azalır, gözenekler daralır, cilt berrak bir hale gelir. Sisteme iğneli denmesinin nedeni ise uygulama yapan aletin uç kısımlarında küçük mikro iğnelerin bulunmasındandır.

Sivilce İzi Nasıl Tedavi Edilir?
BENZER TEDAVİLER
Sivilce İzi Nasıl Tedavi Edilir?
Sivilce İzi Tedavisi sivilce izlerinin çaplarını küçülten, üç boyutlu derinlikleri azaltan ve derin olan sivilce izlerini hafifleten bir tedavidir.

Altın İğne ile Akne Tedavisi Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesi hastanın cildi temizlenir daha sonra uygulamada ağrıyı en aza indirgemek için anestezik krem sürülür. Kişiye özel başlık sisteme takılarak hasta için uygun doz seçilir. Uygulama yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Uygulamadan sonra ciltte kızarıklıklar meydana gelir ilerleyen saatlerde bu kızarıklıklar yok olur. Hasta uygulamadan sonra güneşten mutlaka kaçınmalıdır. Seanslardan sonra günlük hayatına rahatlıkla dönebilir.

Altın İğne Yaptıranların Yorumları

Altın İğne ile akne tedavisi ağrılı mıdır?: İğneli radyofrekans ile akne tedavisinde hastaya anestezik krem uygulanacağından ağrı hissedilmez. Hastanın konforu sağlanır. İşlemden sonra kızarıklık oluşması normaldir. Takip eden sürelerde kızarıklık ortadan kalkar.

Altın İğne ile akne tedavisi kalıcı mıdır?: İğneli radyofrekans ile akne tedavisi kişiden kişiye göre değişmektedir.

Altın İğne Tedavisi Fiyatları

Altın İğne ile akne tedavisinin fiyatları kişide bulunan akne izlerine, derinliğine, uygulama yapılacak olan alanın genişliğine, belirlenecek seans sayısına göre değişiklik gösterir. Daha detaylı bilgiler için bizleri arayabilir ya da kliniğimize gelebilirsiniz.

Neden Altın İğne ile Akne Tedavisi Yaptırmalıyım?

Özellikle yüzümüzde ergenlikten kalan sivilcelerin izleri bizleri rahatsız etmektedir. Bu kötü görüntüye sebep olan akne izleri altın iğne ile tedavi edilir. Mikro iğneler cildin orta tabakasına inerek sivilceye yol açan yağ bezlerini ortadan kaldırır. Bu sayede hem aktif enfeksiyon sebebiyle oluşan sivilceler iyileşir hem de yeniden sivilce oluşumunu engeller. Böylelikle artık kapatıcı kullanmanıza gerek kalmadan rahatça günlük yaşantınıza dönebilir parlak ve güzel cildinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Altın İğne Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×