0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Altın İğne ile Cilt Tedavisi
Altın İğne ile Cilt Tedavisi

Altın İğne ile Cilt Tedavisi Nedir?

Altın iğne ile cilt tedavisi cilt yüzeyine etki etmeden istenilen derinliği ayarlanmış küçük iğnelerin takıldığı başlık ile cilt altına radyofrekans verilerek vücudun doğal kolajeninin uyarılması işlemidir. Altın iğne ile cilt tedavisi direk olarak cilt içinde etki gösterdiği için cilt yüzeyinde de gözle görülür değişiklik hemen meydana gelir.

Altın İğne ile Cilt Tedavisi Nasıl Yapılır?

Önce hastanın işlem yapılacak bölgesi temizlenir. İşleme hazır hale gelen bölgeye daha sonra lokal etki gösteren krem sürülür. Radyofrekans cihazının altın iğneli başlığı sayesinde deri altına otomatik olarak ayarlanan derinlikte girişler yapılır. Cilt altına verilen yüksek frekanslı enerji ile kolajen yapı uyarılır. Böylelikle deriye hasar vermeden doğrudan cilt altına ulaşılmış olunur. Gözle görülür değişime hemen şahit olabilirsiniz. Ayrıca her işlem öncesi başlıkların değiştirildiğini ve kişiye özel başlık kullanıldığını bilmelisiniz.

Led Maske
BENZER TEDAVİLER
Led Maske
Led Maske cilt lekelerin oluşumunu ciddi derecede yok eden son derece teknolojik bir ürün olup güvenilirliğiyle günümüzde en fazla tercih edilen bir üründür.

Neden Altın İğne ile Cilt Tedavisi Avantajları

Cildi gençleştirmek, kırışıklığı yok etmek, gözenek sıkılaştırmak, akne tedavisi, ter tedavisi, ciltteki çatlaklar gibi pek çok soruna çözüm olan bu yöntem tercih edilen estetik işlemlerin başında gelir. Her mevsim uygulanabilen bu yöntemle cildinizi içten harekete geçirerek onarabilir ve gözle görülür sonuçlara hemen kavuşabilirsiniz.

Altın İğne ile Cilt Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Altın İğne ile Cilt Tedavisi Ağrılı mıdır?: Cilt yüzeyine anestezik etkili krem sürüldüğü için ağrı minimal düzeye indirilmiş olur. Hafif bir pembemsi görünüm oluşabilir.

Altın İğne ile Cilt Tedavisi Kalıcı mıdır?: Her mevsim uygulanabilir olması bir avantaj olan bu tedavinin kalıcılık süresi uzmanımızın tavsiyelerine uyan ve uymayan kişilere göre farklılık gösterir. Tabiki çevresel ve fiziksel etkileri de göz önüne almak gerekir. Gerekli tedbirler alınırsa kalıcılık süresi de uzatılmış olur.

Altın İğne ile Cilt Tedavisi Fiyatları

Yapılacak işleme göre fiyatlar da değişiklik gösterir. Örneğin akne izi tedavisinde birkaç seanstan daha fazlası gerekirken hafif bir kırışıklık tedavisinde birkaç seans yeterli olabilmektedir. Böylelikle uygulanacak tedavi ve sansa göre de fiyatlarımız değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi ve aklınıza takılan sorularınızın cevabı için sizleri uzmanlarımızla görüşmeye bekleriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Altın İğne ile Cilt Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×