0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Ameliyatsız Gıdı Estetiği
Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Gıdı Estetiğinde Ameliyatsız Yöntemler

Ameliyatsız Gıdı Estetiği ile gıdı bölgesinde sarkma ve yağ birikimi olarak kendini gösteren cilt problemlerin cerrahi operasyonlara ihtiyaç duyulmadan medikal estetik uygulamalar ile hafifletilerek ya da ortadan kaldırılarak çene altı görüntüsün iyileştirildiği tedavileri içermektedir.

Gıdı veya gerdan olarak adlandırılan bu bölgede oluşan yağ birikimi, sarkma, elastikiyet kayıpları ve cilt katlanmaları teknolojik sistemler ve enjeksiyon uygulamaları ile cerrahi herhangi bir işleme ihtiyaç duyulmadan kesi ve iz olmadan ortadan kaldırılmakta ve yüz formuna uygun çene – gıdı hattı oluşturulmaktadır.

Çene altında biriken yağların parçalanmasından sarkan cilt dokusunun yeniden toparlanmasını sağlayan uygulamalara kadar pek çok tedavi yöntemini içerisinde barındıran ameliyatsız medikal estetik uygulamalar öncesinde gıdı probleminin analiz edilmesi, probleme uygun tedavi yönteminin belirlenmesi ve özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde hemen hemen her kişide sıklıkla rastlanan gıdı probleminde estetik cerrahiye alternatif olarak kullanılmakta olan yöntemler hakkında merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Ameliyatsız Gıdı Estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İple Boyun Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Boyun Germe
İple Boyun Germe yöntemiyle cilt altına mikro iğneler aracılığı ile işleme özel iplikler yerleştirilerek sarkmış olan cilt dokularının askılanması sağlanır.

Ameliyatsız Gıdı Estetiği Teknikleri

Ameliyatsız Gıdı Estetiği öncesinde gıdı bölgesinde görülen cilt problemlerinin analiz edilmesi ve probleme uygun doğru tedavi tekniğinin belirlenmesi gerekmektedir. Böylece probleme uygun doğru tedavi yöntemi uygulanarak problemin etkin bir şekilde ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır. Bu amaçla farklı gıdı problemlerinde kullanılmakta olan teknolojik sistemler ve yöntemler aşağıda yer almaktadır.

Fokus Ultrason ile Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Fokus USG teknolojisi, gıdı bölgesinde yaşlanma ya da aşırı kilo alıp vermeye bağlı gelişen cilt sarkmalarının ve gevşemelerinin üstün etkili başarılar ile hafifletilmesini ya da ortadan kaldırılmasını sağlayan ileri teknolojik bir sistemdir. Hifu olarak da adlandırılan bu yöntem, uygulama aşamasında kas ve fasya dokusu üzerinde ısı artışı oluşturarak kas dokusunun yukarı doğru toparlanmasını ve fasya dokusunun büzülerek küçülmesini sağlamaktadır.

İple Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Gıdı bölgesinde cilt sarkmasının ve cilt katlanmalarının fazla olduğu hastalarda tercih edilen iple Ameliyatsız Gıdı Estetiği yöntemi, polidiaksanon ve polilaktik asit özellikli medikal iplerin kullanıldığı bir işlemdir.

Gıdı bölgesindeki cilt altına ince uçlu iğneler yardımı ile iplerin yerleştirildiği iple cilt germe, herhangi bir yan etkiye sahip olmamakla birlikte cildin kollajen miktarını tetikleyen ve bölgede yenilenme etkisi ortaya çıkaran tekrarlanabilir özellikteki gıdı estetiği uygulamasıdır.

Lazer Lipoliz ile Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Yağlanma problemlerinde ve cilt gençleştirme tedavilerinde kullanılmakta olan Lazer Lipoliz teknolojisi Ameliyatsız Gıdı Estetiği içerisinde çene altında gıdı oluşumuna yol açan dirençli yağların parçalanmasına kullanılan oldukça gelişmiş ileri teknolojik bir sistemdir.

Son derece kontrollü bir enerjiye sahip olan bu sistem, yağ birimini ve yağ kümelerini parçalayarak bölgeden uzaklaştırmaktadır. Bu etkisinin yanı sıra lazer etkisi sayesinde cilt dokusu içerisinde kollajen ve alestin seviyesini arttırarak bölgede sıkılaşma ve gerilme elde edilmesine olanak sunmaktadır.

Altın İğne ile Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Altın İğne olarak adlandırılan Fraksiyonel Radyofrekans teknolojisi, cilt gençleştirme ve yenileme tedavilerinde kullanılmakta olan etkileri kanıtlanmış özel bir enerjiye sahip uygulamadır. Sistem başlığı içerisinde bulunan mikro iğneler aracılığı ile cilt yüzeyinde açmış olduğu mikro kanallardan radyofrekans enerjisini cilt altına ileten bu teknoloji, dokuda kontrollü hasarlar oluşturarak cilt sorununa direkt olarak etki etmektedir. Bunun sonucunda da gevşemiş, sarkmış ve elastikiyetini kaybetmiş dokuyu toparlayarak etkili bir şekilde tedavi etmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ameliyatsız Gıdı Estetiği Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×