0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazer Epilasyon Fiyatları
Lazer Epilasyon Fiyatları

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

Lazer Epilasyon Fiyatları

Vücutta bulunan istenmeyen tüyler hem estetik hem de kozmetik açıdan problemlere yol açarken hijyen sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Zahmetli ve acılı uygulamalar ile kısa süreli olarak çözüme kavuşturulmaya çalışılan istenmeyen tüy kaynaklı bu tip sorunları Lazer Epilasyon teknolojisi ile kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer ışığı kullanılarak istenmeyen tüyler üzerinde üstün başarı etkisine sahip olan lazer tedavisi, vücudun her bölgesinde kullanılabilen, her kıl karakterinde kalıcılık özelliğini gösteren ve her cilt renginde başarı elde edebilen güvenilir ve zararsız bir işlemdir.

Doğru lazer tipi, doğru uygulama ve düzenli seanslar ile lazer epilasyondan beklenilen başarı oranı maksimum seviyeye çıkmakta ve cilt ile kıl karakterinin özelliklerine göre yapılan değerlendirmeler sonrasında da yan etki ihtimali en düşük oranlara çekilmektedir.

Lazer Epilasyon Etkinliği

Kıl yapısı, kıl karakteri, cilt yapısı ve cilt rengi gibi parametrelere göre uygulanan Lazer Epilasyon işleminde kullanılan çeşitli lazer teknolojileri bulunmaktadır. Bu lazer teknolojilerinin değişik dalga boyları bulunmakta ve bu dalga boylarının etkileşimde bulunduğu kıl karakterleri ve cilt renkleri birbirlerinden farklıdır. Bu nedenle lazer epilasyon ile istenmeyen tüy probleminin kalıcı bir şekilde çözümlenmesini sağlamak için tedavi öncesi test atışları yapılarak kişiye özel cihaz ve seanslar oluşturulmaktadır.

Lazer Uygulama Bölgeleri

Yüz, koltuk altı, kol, bikini bölgesi, bacak, ense, boyun, göğüs, elmacık kemiği ve sırt gibi vücudun her bölgesinde güvenli olarak kullanılmakta olan Lazer Epilasyon teknolojileri ile zahmetli ve acılı işlemlere gerek kalmadan istenmeyen tüy probleminin kalıcı bir şekilde önüne geçmek ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Kliniğimizde uygulamış olduğumuz lazer epilasyon muayenesi esnasında kıl karakteri, cilt rengi ve tedavi bölgesi değerlendirilerek kişiye uygun cihaz seçimi yapılmakta ve doğru tedavi ile kalıcı sonuçların alınabilmesi sağlanmaktadır. Bu nedenle yukarıda bulunan iletişim formu aracılığı ile Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bize iletebilir, bölgesel lazer epilasyon işlemleri hakkında bilgi alabilir ve yine aynı iletişim formu üzerinden ücretsiz muayene ve test atışı için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara Kızılay’da Bulunan Özel Esmerlife Polikliniği’nde Lazer Epilasyon Fiyatları Başta Olmak Üzere, Dolgu Fiyatları ve Selülit Tedavisi Fiyatları Gibi Sağlık Hizmetleri Hakkında Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×