0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Ankara Soğuk Lipoliz
Ankara Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Nedir?

Vücutta yağ oluşumunu kolaylaştıran etkenler; dengesiz ve sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam ve stres gibi faktörlerdir. Cool Shaping Soğuk lipoliz yöntemi vücuttaki yağ hücrelerini dondurup kristalize edip, işlevsiz hale getirerek kontrollü bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlar. Yapılan diyete rağmen vücuttan gitmeyen yağlar için en etkili yöntemdir. Etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutma işlemini uygulayarak vücudun biçimlendirilmesini sağlar.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

Vakum terapi masajı, İnfrared ve Cryo Terapi yöntemini bir arada kullanılarak özel el aparatı ile vücuttaki yağ hücrelerinin emilimi sağlanır. Deri altındaki doku kavranarak seçici teknoloji sayesinde o bölge soğutulur. Böylelikle yağ hücreleri izole edilir. Donmuş yağ hücreleri vücuttan lenf sistemi aracılığıyla kalıcı olarak uzaklaştırılır. Tedavi edilecek bölgeye göre uygulama sayısı artabilir.

Kavitasyon
BENZER TEDAVİLER
Kavitasyon
Kavitasyon yöntemi, ultrasonik ses dalgaları aracılığı ile yağ hücrelerinin parçalanarak vücuttan atılmasını sağlayan bir bölgesel zayıflama tedavisidir.

Soğuk Lipoliz Avantajları

Rahatsız olduğumuz ya da sağlık problemlerine yol açan aşırı yağlanmadan kurtulmak için ameliyatsız olan en etkili yöntemdir. Ayrıca sezeryanla doğum sonrası oluşan alt karın bölgesinde yağ birikimini azaltan soğuk lipoliz yöntemi günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. Diyet yapmanıza rağmen geçmeyen bölgesel yağlanmalar için lipoliz yöntemini tercih etmek en iyisidir. Kolay ve acısız olan bu yöntemle uygulamadan hemen sonra günlük hayatınıza rahatça dönebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Yaptıranların Yorumları

Soğuk Lipoliz Kimler İçin İdealdir?: Bölgesel yağlanma şikayeti olanlar, kol, bel, karın, kalça, basen gibi bölgelerde yoğun olan yağ fazlalığını azaltmak isteyen kişiler en ideal adaylardır. Ancak soğuk lipoliz yönteminin kaç seansta başarılı olacağı kişinin kilosuna, yaşına ve vücudundaki yağ miktarına göre değişir.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Ağrılı mıdır?: Soğuk lipoliz yönteminde uygulama ağrılı ya da acılı değildir. Uygulama sırasında yapılan bölgede hafif gerginlik ve lokal soğuma hissedilir. Uygulama sonrasında geçici kızarıklık meydana gelebilir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Yapılan muayene sonucunda soğuk lipoliz yöntemi yapılacak olan bölgelere göre fiyatlar değişmektedir. Detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da polikliniğimizi ziyaret ederek aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Soğuk Lipoliz Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×