0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Ankara Tarama Lazer Epilasyon Merkezi
Ankara Tarama Lazer Epilasyon Merkezi

Scanner (Tarama) Lazer Epilasyon

Polikliniğimizde kullandığımız lazer çeşitlerinden biridir. Kalıcı kıl epilasyonu için lazer sistemlerini kombin veya değiştirerek kullanmaktayız.

FDA onaylı Tarama Lazer sistemi tüm cilt tipleri için çok hızlı epilasyon imkanı sağlayan yeni standartlar belirlemektedir. Hız | Konfor ve maximum klinik sonuçlar Tarama Lazer’in başlıca değişmezidir. Leda Epi dünya lazer teknolojisinde 4. neslin ilk temsilcisidir. Tarama Lazer Epilasyon sistemi şu ana kadar bilinen Tüm lazer sistemlerinden en az 3 kat hızlıdır.

50X12mm spot büyüklüğü ve eşsiz tarama teknolojisi ile en hızlı lazer sistemidir. Büyük spot başlığı; hızlı, homojen ve yüksek penatrasyon derinliği ile tedavi imkanı sunar. Küçük spot başlığı ile de gizli alanlarda mükemmel bir tedavi seçeneği sunar.

Ankara Alexandrite Lazer Epilasyon Merkezi
BENZER TEDAVİLER
Ankara Alexandrite Lazer Epilasyon Merkezi
Ankara Alexandrite Lazer Epilasyon Merkezi istenmeyen tüyleri yok ederken ciltte oluşacak lekelenme ve yanma gibi etkileri minimize etmektedir.

Ankara Tarama Lazer Epilasyon Merkezi

Klinik çalışmalar ile Tarama Lazer Epilasyon’ nun tüm cilt tipleri için güvenilir ve uzun ömürlü sonuçlar sağladığı kanıtlanmıştır. SCANNER (TARAMA) EPİLASYON sisteminde iki adet aplikatör bulunmaktadır.

Tarama 808; tüm cilt tipleri için 808 nm dalga boyunda etkinliği kanıtlanmıştır. Ek olarak 980 nm dalga boyu ile koyu renkli cilt tiplerinde uygun tedavi sağlamaktadır. Tarama Lazer FHR Fraksiyonel epilasyon teknolojisi ve düşük akış modu sayesinde nazik, hassas ve koyu cilt tedavileri için özel programlar içermektedir.

Tarama Lazer Epilasyon Yüksek penatrasyon derinliği sayesinde batık kıllarda veya yüzeysel kıllarda da etkilidir. Short pulse ve yüksek akış özelliği sayesinde ince tüylerde de etkisini gösterir.

Leda Epi sezgisel operatör sistemi ile tedavi bir çok seçeneği sunar. Geniş renkli dokunmatik ekranı hastanın cilt tipine ve kıl tipine uygun tedaviyi seçmeyi sağlar. Tarama Lazer Epilasyon otomatik olarak hastanın ihtiyaçlarına göre uygun programı belirler.Tedavi için manuel olarak seçim yapmakta mümkündür. Hastanın konforunu arttırmak için soğuk hava cihazı aparatı kullanılır.

Scanner (Tarama) Lazer Epilasyon Etki Mekanizması Nasıl Çalışır?

Tarama en hızlı lazer epilasyon sistemidir. Tüm hassas cilt tipleri için uygundur. Kıl foliküllerine uygun lazer enerjisini seçerek ışının melamin tarafından emilmesini sağlar. Lazer enerjisi kökü ısıtır ve yok eder.

Kıl büyümelerini kalıcı olarak azaltır. Çeşitli aralıktaki tedavilerle en iyi sonuçlar elde edilir. Tarama Lazer Epilasyon epilasyon her kıl tipi için uygun parametreleri kullanarak en iyi tedaviyi sağlar.

Esnek darbe genişliği, doğrusal tarama, yüksek penatrasyon derinliği sayesinde, yüzeydeki ince kıllarda, kalın kıllarda ve batık kıllarda etkisini çok iyi gösterir.

Tarama Lazer Epilasyon Sistemi

LEDA EPİ Tarama Lazer Epilasyon her hasta tipi için farklı farklı program ayarı oluşturur.Standart mode hızlı ve etkili tedavi sunar.Koyu renk,hassas ve nazik ciltlerde ise özel mod ayarları kullanılır.

FHR Fraksiyonel lazer büyük bir spot alanındaki enerjiyi 2-4 parça halinde böler. Bu da etkili ve hızlı tedavi yapılmasını sağlar.

LEDA EPİ Tarama Lazer Epilasyon Düşük akış modu, düşük enerji ile kıl foleküllerini yavaş yavaş ısıtarak etkisini gösterir. Darbeler sonrası derinin soğuması için uygun zamanı bekler. Düşük akış modu koyu cilt tipindeki yanma riskini çok önemli ölçüde azaltır.

LEDA EPİ Tarama Lazer Epilasyon, 808 nm dalga boyunda 1-4 Cilt tipleri için hızlı çözüm sunduğu kanıtlanmıştır. LEDA EPI 980 ek aparatı, 980 nm dalga boyunda koyu cilt tiplerine de uygulanan etkili tedavi imkanı sunmaktadır. Koyu renk ciltlerin tedavisinde kullanılan 980 nm dalga boyundaki ışın melamin tarafından daha az emilir. Böylece koyu renk,hassas ve nazik ciltlerde etkili tedavi sağlar.

LEDA EPİ Lazer Epilasyon Avantajları

 • Jel veya herhangi bir soğutucu kozmetik gerektirmez.
 • Hızlı, esnek ve kolay kullanımlıdır.
 • LEDA EPİ Lazer Epilasyon sistemlerinde en hızlı olanıdır. LEDA EPI, LEDA platformunun bir parçası olarak çeşitli avantajlar sunar.
 • Tüm cilt tiplerinde ve kıllarda hızlı etki;
 • Epilasyonda High-Power sistemi olarak en uygun dalga boyunda uygulama
 • 6 cm2 (50×12 mm) ye ulaşan geniş spot başlığı
 • Hassas ciltler için FHR Fraksiyonel Epilasyon teknolojisi
 • Koyu ciltlerde bile düşük enerji ve düşük akış modunda uygulama yapabilme
 • İnce ve batık kıllarda etkili epilasyon
 • LEDA etkili sulu sistem soğutma
 • Ayrıca handpiece cilt soğutma cihazı takılabilir. Soğuk hava soğutma ya da kontak soğutma
 • Epidermisin korunması ile hasta konforu
 • Hazırlığa, asistan yardımına ya da jel kullanmaya gerek yok.
 • Çeşitli endikasyonlara uygun tedavi
 • Epilasyon için tarama sistemi
 • Güçlü LED Aplikatörleri ile hassas ciltlerde uygulama, gençleştirme, akne tedavisi, fotodinamik tedavi (FDT) ve çeşitli uygulamalar
 • Kolay değiştirilebilen aplikatörler
 • Genişletilmiş sürekli tedavi spektrumu

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Ankara Tarama Lazer Epilasyon Merkezi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×