0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama ve Bölgesel İncelme

Bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme kilosundan memnun olmayan ve  belirli bölgelerdeki bölgesel yağlanmadan kurtulmak isteyenlerin başvurduğu bölgesel zayıflama yöntemidir. Basen bölgesi, bel çevresi ve karın bölgeleri bölgesel yağlanma konusunda en çok şikayet edilen bölgelerdir.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

Uygulama yapılmadan önce hastanın vücut analizi yapılarak kilo, kas, yağ ve bazal metabolizma hızı başta olmak üzere çeşitli seviyelerde tespitler yapılarak kişiye bu tespitlere uygun olarak beslenme, tedavi ve egzersiz alanlarında güvenilir ve gerçekçi programlarla hastaya sonuç odaklı uygulamalar yapılmaktadır. Diyet listesi ve diyet yemekleri bölgesel incelmede önemli bir yere sahiptir. Unutulmamalıdır ki bölgesel incelme tek bir uygulama sonucu meydana gelmez birden çok bileşen kullanılarak sonuca varılır.

MR Endomanyetik Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
MR Endomanyetik Tedavisi
MR Endomanyetik Tedavisi manyetik alanlar oluşturarak hücre ve dokularda yeniden yapılanma ve canlanma ortaya çıkaran bir tedavi yöntemidir.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama yöntemleri çeşitlilik göstermekle beraber burada aslolan hastaya uygun ve sonuç odaklı tedavi sunabilmektir. Bölgesel incelme yöntemlerinden bahsedecek olursak:

Bölgesel Zayıflama Avantajı

Eğer yukarıda bahsettiğimiz bel, basen ve karın bölgeleri başta olmak üzere vücudunuzda bölgesel yağlanma meydana geliyorsa daha fit bir görünüm ve sağlıklı bir hayat için bölgesel zayıflama yöntemlerini denemelisiniz. Bayanlar tarafından göbek eritme yöntemi olarak da görülen bölgesel incelme her kesime hitap etmektedir.

Bölgesel Zayıflama Yaptıranların Yorumları

Bölgesel Zayıflama Sonuçları Kalıcı mıdır?:  Bölgesel incelme sonuçları sizinle direkt alakalı olan bir konudur. Eğer verilen diyet listesi ve egzersiz başta olmak üzere sizden istenilenleri uygular ve yaşam tarzınızı buna göre düzenlerseniz sonuçlarınız kalıcı olacaktır.

Bölgesel Zayıflama Ameliyatı:  Bölgesel kilolarından rahatsız olan hastalarımıza uyguladığımız yöntemler kesinlikle bir ameliyat değildir. Herhangi bir cerrahi müdahalede bulunulmamakta ve hastaya kendisine uygun olan tedavilerle bölgesel incelme sağlanmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bölgesel zayıflama fiyatları doktorumuz tarafından yapılacak ön muayene sonucunda tedavi yaptıracağınız bölge ve uygulama sırasında kullanılacak tedavi yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Bölgesel Zayıflama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×