0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Burun Ucu Kaldırma
Burun Ucu Kaldırma

Burun Ucu Kaldırma Nedir?

Burun yüzde dikkat çeken ilk bölgelerden birisidir. Bu yüzden kişi burnunun görsel olarak düz kusursuz ve havalı bir görünümü olsun ister. Burun ameliyatı gibi riskli durumlara gerek kalmadan dolgu ile burundaki şekil bozukluğu düzelir ve kişi istediği burun görüntüsüne kavuşur. Küçük iğne yardımıyla enjekte edilen dolgu maddesi ile burun ucu kaldırılır ve istenirse burundaki hafif şekil bozukluğu da bu dolgu işlemiyle giderilir.

Burun Ucu Kaldırma Nasıl Yapılır?

Öncelikle kişinin burnu ile ilgili çeşitli analizler yapılarak en doğru görünüme uzmanımızla karar verilir. Kişinin işlem yapılmadan önce burun ve çevresi anestezik etkili krem ile uyuşturulur. Hastamızın gerekli konforu sağlandıktan sonra buruna enjekte edilen dolgu maddesi ile burun ucu kaldırılır. Eğer burunda hafif kemerli bir yapı da söz konusu ise bu da dolgu ile düzeltilir. Yapılan işlemde hasta uyanık olduğu için arada rahatsız olduğu kısımları kendisi de göstererek düzeltme işleminde etkili olur.

Burun Ucu Kaldırma İşlemi Yaptıranların Yorumları

Burun Ucu Kaldırma işlemi Ağrılı mıdır?: Ağrı ve acının neredeyse yok denecek kadar az olduğu burun estetiği kolay ve zaman kaybı olmayan bir estetik işlemdir. Geçici kızarıklık ve şişlik bazen meydana gelebilir. Bu durumlarda buz kompresi önerilir.

Burun Ucu Kaldırma Fiyatları

Dolgu işleminin seans sayısına, kişinin anatomik özelliklerine göre fiyat değişiklik gösterir. Detaylı bilgi alabilmek için uzmanlarımıza başvurabilir gerekli bilgiler ışığında doru tercih yapabilirsiniz.

Neden Burun Ucu Kaldırma İşlemini Tercih Etmeliyim?

Burun ameliyatı engeli olan ya da ameliyat olmak istemeyen kişilerin seçtiği bir yöntemdir. Bu yöntemle burun kemeri gizlenebilir bazı asimetrik bozukluklar azaltılabilir ya da burun ucu düşüklüğü kaldırılabilir. Hasta geçici olan bu işlemle dolgu sonrası burnunun nasıl göründüğüne bakıp kalıcı olan estetik ameliyata da karar verebilir. Öngörü için de ideal bir seçim olan dolgu işlemi estetik sonrası oluşan deformeleri de kapatabilir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Konu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Kaş Kaldırma Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?