0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Buz Lazer Epilasyon
Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Teknolojisi

Lazer epilasyon cihazları içerisinde yer alan Buz Lazer Epilasyon, yeni nesil teknoloji olmakla birlikte eski nesil lazer yöntemlerine alternatif olan ileri teknoloji bir sistemdir. Lazer uygulamaları içerisinde hızlı ve daha konforlu işlem olanağı sunan bu teknoloji, farklı dalga boyları ile kıl köklerini hedef alarak etkinliğini göstermektedir.

Uygulama bölgesinde tek atışla daha geniş yüzeyin hedef alınmasına olanak sunan bu sistem, daha fazla kıl köküne ulaşmayı sağlarken; daha az kısa sürelerde yüksek etkiler ile tüy probleminin önüne geçmektedir. Yani lazer epilasyon seans sürelerini kısaltırken üstün etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Her cilt tipinde ve her kıl karakterinde güvenli, konforlu ve etkili bir şekilde uygulanan buz lazer teknolojisi öncesinde kıl karakterine, yoğunluğuna, cilt tipine ve uygulama bölgesine göre özelleştirilmiş tedavi planlamasının ve seans süresinin oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, test atışlarının yapılmasına olanak sunabilirsiniz. Bu amaçla aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden randevu talebinde bulunabileceğiniz gibi, Buz Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nd:YAG Lazer Epilasyon
BENZER TEDAVİLER
Nd:YAG Lazer Epilasyon
Nd:YAG Lazer; epilasyonun yanı sıra damar ve leke tedavisinde kullanılabilen ve cilt tedavisinde başarılı sonuçlar ortaya çıkaran bir lazer teknolojisidir.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Lazer epilasyon teknolojileri içerisinde en gelişmiş sistem olarak nitelendirilen Buz Lazer Epilasyon teknolojisi uygulaması esnasında buzun etkisinden yararlanılmaktadır. Sistemde bulunan 2×1 boyutlarındaki başlıklar aracılığı ile tarama atışları sık sık yapılırken, farklı dalga boyları sayesinde en açık ve güçsüz kıl tiplerine kadar her kıl türünde başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu esnada atışlara bağlı cilt altında gelişen ısı artışından kaynaklanan acı ve ağrı hissi ise sistemdeki -8 dereceye kadar soğutabilen buz etkisi ile minimum seviyeye düşmektedir. Böylece lazer epilasyon uygulamasının daha konforlu ve rahat geçmesi sağlanmaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Seans Süresi ve Sayısı

Buz Lazer Epilasyon tedavisi seans süreleri ve sayıları kıl karakterine, kıl yoğunluğuna, kıl kalınlığına ve uygulama bölgesine ve bölgenin genişliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 3 ila 5 seans sonrasında tedaviden istenilen etkileri görmek mümkündür. Kesin ve kalıcı çözümler ile pürüzsüz bir cilt için bazı hastalarda süresinin 6 seansa çıkarıldığını söyleyebiliriz.

Buz Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Tüm kadın ve erkeklerde kıl rengi, kıl yoğunluğu ve cilt tipi gibi faktörler göz önünde bulundurulmadan güvenle ve konforlu bir şekilde uygulanabilen bu sistem, genellikle erkek hastalarda yani kıl yoğunluğu fazla olan kişilerde en ideal epilasyon yöntemi olarak tercih edilebilir özelliktedir. Ayrıca sistemde bulunan başlık çeşitleri ile tüylenme problemi olan her alanda kullanım olanağı sunarken, yüz, kaş arası ve kulak içi gibi alanlarda da uygulama olanağı sunmaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Avantajları

Buz Lazer Epilasyon sisteminin en önemli avantajlarından bir tanesi tek atış ile geniş yüzeyi etkilemesi nedeni ile seans sürelerini kısa sürede tutmasıdır. Böylece klasik lazer sistemlerine kıyasla daha az zamanda daha etkili sonuçlar alınmasına olanak sunmaktadır. Ayrıca her cilt tipinde ve kıl karakterinde uygulanabilir özellikte olması erkek hastalar tarafından tercih edilme sıklığını da arttırmaktadır. Tüm bunların dışında dört mevsim uygulanabilir özellikte olması tercih sıklığını arttıran bir diğer önemli avantajıdır.

Tüm vücut bölgelerinde uygulanabilen buz lazer, özellikle hassas bölgelerde oluşan ağrı ve acı hissini en aza indirmesinden dolayı pratik, kesintisiz ve hızlı işlem yapılmasına olanak sunmaktadır. Böylece tedavinin etkinliğini arttırmaktadır. Ayrıca işlem sonrasında cilt üzerinde sıcaklığa bağlı gelişen kızarıklık ya da tahriş etkileri görülmemektedir. Buna bağlı olarak da epilasyon uygulaması sonrasında leke ve pigmentasyon sorunu ile karşılaşılmamaktadır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Buz Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×