0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Çene Dolgusu

Çene Dolgusu Nedir?

Çene dolgusu yüz bütünlüğünde tamamlayıcı olan asimetrik görünüşün sağlanması için seçilen estetik işlemdir. Çenedeki sarkma, kırışıklık, çenenin sivri ya da geniş olması veya çenenin geride kalması gibi deformasyonların ameliyatsız çözümü için seçilen yaygın bir estetik işlemdir.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Çene dolgusu yapılmadan önce kişinin profili çekilerek gerekli işlemler için öz hazırlık aşamasında değerlendirilir. Uzmanımız yapılacak işlemin gerekli asimetrik dokunuşlarına karar verip hastayla görüştükten sonra hasta işlemin yapılacağı odaya alınır.

Çene kısmı ve çevresi solüsyonla temizlenir ve uyuşturucu etki gösteren krem bölgeye sürülür. Daha sonra uzmanımız küçük enjeksiyon yardımıyla tespit edilen bölgelere dolgu maddesini enjekte eder. Önemli olan doğal bir görünüm elde etmektir. İşlem sonrası kişi evine dönebilir.

Elmacık Kemiği Dolgusu
BENZER TEDAVİLER
Elmacık Kemiği Dolgusu
Elmacık Kemiği Dolgusu yanakların daha gergin daha canlı ve parlak bir görünüme sahip olabilmelerini sağlayan popüler bir estetik işlemdir.

Çene Dolgusu Avantajları

İyileşme gibi bir süreci ve ameliyatın getirdiği ağır komplikasyon gibi zararları içermediği için kişiler tarafından seçilen önemli estetiklerdendir. Kişi aynı gün kaldığı yerden hayatına devam edebilir. İşlem herhangi bir iz bırakmaz ve pansuman gerektirmez.

Çene dolgusu ile yüzünüzün profilini güzelleştirir, çene hattını belirginleştirerek daha genç bir görünüm elde edersiniz. Hem genç hem de daha gergin bir cilde kavuşmak artık bir iğne ucu kadar size yakın. Pratik bir uygulama ile hayallerinizdeki yüze kavuşabilir ve keskin oval bir yüz hattına çene dolgunuz ile ulaşabilirsiniz.

Çene Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Çene Dolgusu Ağrılı mıdır?: Dolgu enjekte edilmeden önce uyuşturucu etki gösteren krem çene ve etrafına sürüldüğü için ağrı hissedilmez. İşlem sonrası hafif geçici bir kızarıklık meydana gelebilir.

Çene Dolgusu Kalıcı mıdır?: Kalıcılığı kişinin fizyolojik yapısına bağlıdır. Ortalama bir ömre sahip olan dolgunun niteliği de önem arz eder.

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusunun fiyatı çenede yapılacak işlemlere, işlemi yapacak uzman hekime ve dolgu maddesinin çeşidine göre değişkenlik gösterir. Daha ayrıntılı ve gerekli bilgileri polikliniğimize başvurarak öğrenebilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Çene Dolgusu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×