0312 419 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanyalarımız Devam Ediyor
Özel Esmerlife Polikliniği Lazer Epilasyon, Ücretsiz Test Seansları ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin Lütfen İletişime geçiniz.
İletişim İçin Tıklayınız

Dermabrazyon Nedir?

Dermabrazyon Nedir?

DERMABRASİON NEDİR?

Dermabrasion, kontrollü olarak derinin üst tabakasının zımparalanması veya aşındırılması işlemidir. Bu yöntem, deri yüzeyindeki düzensiz girinti veya çıkıntıların kenarlarını yuvarlatarak daha düzgün bir yüzey oluşturur.

Dermabrasion yüzün bir kısmı veya tamamında uygulanabilir. Aynı uygulama sırasında derin izler (skar) varsa onlar da çıkarılabilir. Yine dermabrasion sırasında peel işlemi de eklenebilir. Genellikle Dermabrasion uygulamaları daha derin kırışıklıklar ve daha derin girintiler için uygulanır. Yine bazı cilt lekeleri bakımında ya da bazı özel kremlerle uygulanabilmektedir.
Dermabrasion (aşındırma) fiziki görünümünüzü güzelleştirecek ve kendinize güveninizi arttıracaktır. Ancak tüm izler kaybolmayabilir ve uygulamadan sonra deri yaşlanmaya devam eder. Bu nedenle beklentilerinizi ince ayrıntısına kadar konuşunuz. Uygulama her yaş ve cins gurubunda yapılabilir. Ancak ileri yaşlarda derinin iyileşme süresi uzayacaktır. Yine aktif durumda akne varsa enfeksiyonun yayılabilme tehlikesi nedeniyle uygulama ertelenmelidir. Yanıklı veya radyasyon uygulanmış deri alanlarında uygulama yüksek risk taşır.
Dermabrasion uygulaması tecrübeli bir uzman tarafından yapıldığında güvenli bir metoddur. Ancak her uygulama gibi riskleri de vardır. En sık tehlike, deride oluşan lekelenmelerdir. Bazı kişilerde lekelenme, renk koyulaşması şeklinde olurken bazılarında ise daha açık renk alanları oluşabilir. Uygulama sonrası ufak beyaz topluiğne başı büyüklüğünde sivilceler oluşabilir. Bunların bir kısmı kendiliğinden kaybolur.

bakiniz

Merhaba EsmerLife Polikliniği Fiyat Talep Formunu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

ADINIZ SOYADINIZ(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Bayanlar İçin

 Tüm Vücut Bayan
 Tüm Bacak Bayan
 Alt Bacak Bayan
 Üst Bacak Bayan
 Tüm Kol Bayan
 Yarım Kol Bayan
 Kol Altı Bayan
 Genital Bölge Bayan
 Bikini Bayan
 Göbek Bayan
 Sırt Bayan
 Göğüs Arası Bayan
 Göğüs Ucu Bayan
 Yüz Bayan
 Bıyık Bayan
 Çene Bayan

Erkekler İçin
 Sakal Üstü Erkek
 Kulak Erkek
 Boyun Erkek
 Ense Erkek
 Kaş Erkek
 Tüm Sakal Erkek
 Tüm Kol Erkek
 Yarım Kol Erkek
 Göğüs Erkek
 Sırt Erkek

Ek Olarak Eklemek İstedikleriniz Varsa

Bir Önceki Yazımız Olan G5 Nedir? Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

28 Haziran 2015
1.137 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN