0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
DHI Saç Ekimi

DHI Saç Ekimi Nedir?

Saç dökülme nedenleri arasında yaşam kalitesi, genetik nedenler başta olmak üzere bir çok faktörden dolayı saçlarımız dökülebiliyor. Ayrıca kullanılan kimyasal içerikli şampuanlarda saçların dökülmesinde etken oluşturabiliyor. Dökülen saçlar kişide gerek görünüm gerekse psikolojik olarak bir çok sorun yaratabilmektedir.

Saç ekimi işlemi uzmanlık isteyen bir konu olup polikliniğimizde doktorumuz ve ekibi tarafından dünya standartlarında saç ekim işlemi yapılmaktadır. Saç ektirme işleminden önce saçların dökülme oranı belirlenir. Dökülme oranı yanında doktorumuz tarafından istenilen tıbbi testler uygulanmaktadır. Bu sayede sağlıklı bir sonuç elde edilebilir.  Modern tıbbi uygulamalar ile konforlu bir şekilde istenilen saç, doğal bir şekilde kazanılabilir.

Saç Ekim Yöntemleri
BENZER TEDAVİLER
Saç Ekim Yöntemleri
Saç Ekim Yöntemleri saç dökülmesi ve saç seyrekliği gibi problemlerin ortadan kaldırılması amacı ile uygulanan saç ekim tekniklerini içermektedir.

Saç Ekimi Kimlere Uygulanabilir?

Saç ekimi yapılan testler sonucunda doktor onayı verilmesinin ardından gerekli şartları sağlayan kişilere yapılabilmektedir. Bu konuda ön bilgilendirme yapılarak sizi bekleyen süreç hakkında detaylı bir sunum yapılır. Ayrıca ücretsiz olarak ön muayene hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Randevu ve ön muayene için aşağıdaki iletişim formunu kullanmanız yeterli olacaktır.

DHI Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

DHI saç ekim işleminin en büyük avantajlarından biri dikiş izi ve kesi olmamasıdır. Bu da hasta için önem taşıyan konular arasında yer alır. İşlem sırasında acı hissinin oluşması minimize edilmektedir. Ekim işleminde kişi televizyon izleyebilir, gazete okuyabilir.

Bundan dolayı herhangi bir şekilde endişe duymanıza gerek kalmadan alanında tecrübeli doktorlarımızdan profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Bu teknikte ekilen saçların daha güçlü olmasına olanak sağlanır. Donör bölgeden alınan saç kökleri için herhangi bir şekilde kanal açılmaz. Ekme işlemi özel uçlar ile direk bir şekilde yapılır. Bu işlem sayesinde bölgeye daha yoğun bir saç ekiminin yapılmasına olanak sağlar. İyileşme oranı da kesik olmadığından dolayı daha yüksektir.

Ankara DHI Saç Ekimi

Dhi saç ekiminde yoğun bir saç ekimi yapılabildiği için avantajlı olarak nitelendirilmektedir. Dökülen bölgede geniş bir kapama seçeneği oluşması hastamızın da kaliteli bir saça sahip olmasına yardımcı olur. DHI saç tekniğinde kullanılan iğneler sayesinde herhangi bir yara izi olmadan ekim işlemi yapılır. İyileşme sürecide hızlıdır. Ayrıca gündelik yaşamanıza da kısa sürede dönüş sağlayabilirsiniz.

DHI Saç Ekimi Sonrası

Saç ekimi sonrası bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle de doktorumuzun size önerdiği saç ekim sonrası dikkat etmeniz gereken hususları harfiyen yerine getirmeniz ekim işleminin daha sağlıklı sonuçlanmasına yardımcı olacaktır. Bünyemizde yer alan doktor ve saç ekim ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Saç ekim öncesi ve sonrası genel bilgilendirme yaparak süreci en etkili şekilde yaşamanıza yardımcı olurlar. Saç ekim sonrası kabuklanma dönemi hızlı bir şekilde geçer. Ayrıca saç ekimi sonrası ilk yıkama konusunda da doktorlarımızdan destek alabilirsiniz. Ekim işlemi sonrası belirli bir gün güneşe maruz kalmamanız saç derinizin iyileşmesi açısından önem taşır. Ayrıca başınızı kapatan sert tarzlı şapkalardan uzak durmanız gerekir.

Saç ekim işlemi uzmanlık ve tecrübe isteyen bir konu olduğu için bu konuda polikliniğimizden ücretsiz randevu ve ön muayene talebi oluşturarak destek alabilirsiniz. Ekim işleminden yararlanmak istediğinizde ücretsiz olarak sunulan muayene içeriğinden yararlanabilir ve dökülme oranınızın tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Hijyen kurallarına dikkat eden polikliniğimiz hastalarımızın memnuniyetine de önem vererek ekim işleminde başarılı sonuç almalarına destek sunmaktadır.

DHI Saç ekimi dışında Fue Saç Ekimi, Fut Saç Ekimi ve Robotik Saç Ekimi yöntemlerini de inceleyebilirsiniz.

Polikliniğimizde kullanılan tüm ekipmanlar son teknolojik donanıma sahiptir. Bundan dolayı güven içerisinde saçlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
DHI Saç Ekimi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×