0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dolgu İle Burun Kaldırma
Dolgu İle Burun Kaldırma

Dolgu İle Burun Kaldırma Nedir?

Ameliyatsız, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yapılan dolgu tedavisi ile burun kaldırma işlemi şekil bozukluğu olan burunun düzeltilmesi işlemidir. Hyalüronik asit dolgu malzemesiyle burundaki şekil bozukluğu (girinti çıkıntı, boşluklar, kontur eksikliği) olan yere hacim verilerek burundaki bozukluk giderilir.

Dolgu İle Burun Kaldırma Nasıl Yapılır?

Dolgu ile burun kaldırma işleminde öncelikle işlem yapılması uygun görülen alanlar cerrah tarafından işaretlenir. Daha sonra 5-10 dakika içerisinde şekil bozukluğu olan yerlere dolgu malzemesinin enjekte edilmesiyle gerçekleşir. İşlem sırasında burun antiseptik ile sürekli temizlenir. İşlem bitiminde sonuç hemen gözlenir.

İple Burun Kaldırma
BENZER TEDAVİLER
İple Burun Kaldırma
İple Burun Kaldırma, burun ucu düşüklüğünde tercih edilen ve cerrahi operasyonlara kıyasla komplikasyon riski düşük olan oldukça basit ve konforlu bir işlemdir.

Dolgu İle Burun Kaldırma Avantajları

Dolgu ile burun kaldırma işlemini tercih etmenizdeki en önemli sebep ameliyata gerek duyulmamasıdır. Herhangi bir kesik ya da yara izine gerek kalmadan iyileşme sürecini beklemeksizin istenilen sonuca ulaşılması mümkündür. Ayrıca dolgu malzemesi geçici olacağından herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda burunun eski haline dönmesi mümkündür. Rahatsızlık duyduğunuz burundaki şekil bozukluklarından kurtularak yüzünüze en uygun orantıyı sağlayacak burun şekline sahip olabilmeniz işte bu kadar kolay.

Dolgu İle Burun Kaldırma Yaptıranların Yorumları

Dolgu İle Burun Kaldırma İşlemi Ağrılı Mıdır?: Dolgu ile burun kaldırma işlemi öncesi anestezik krem uygulanacağından ve işlem sırasında soğuk uygulaması yapılacağından işlem ağrısız geçmektedir. Hastanın konforu sağlanır.

Dolgu İle Burun Kaldırma İşlemi Kalıcı Mıdır?: Dolgu ile burun kaldırma işlemi geçici bir işlemdir. Hastanın sonuçtan memnun olmaması durumunda işlem geri dönüşüme sahip olduğu için hastanın tercih edebileceği en güvenli yöntemdir. Dolgu malzemesi geçici olduğundan burunun orijinal şekline dönmesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Kalıcılığı 6 ila 18 ay arasında değişmektedir.

Dolgu İle Burun Kaldırma Fiyatları

Dolgu ile burun kaldırma işleminin fiyatları burundaki şekil bozukluğunun derecesi, kullanılacak dolgu malzemesi gibi çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak polikliniğimize gelebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Dolgu İle Burun Kaldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×