0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dudak Çevresi Kırışıklığı
Dudak Çevresi Kırışıklığı

Dudak Çevresi Kırışıklığı Nedir?

Dudak çevresi kırışıklığı zamanla ortaya çıkan bazen orta bazen de derin cilt çizgileri şeklindedir. Dudak çevresi kırışıklığını gidermede önemli ve öncelikli madde doğal görünümü sağlamaktır. Bu nedenle yapılacak dolgu enjeksiyonunda kullanılacak madde çok önemlidir ve uzman kişi bilgisi dahilinde işlem tatbik edilir.

Dudak Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Dudak çevresi kırışıklığı tedavisinde amaçlanan; kişiye dolgu işlemini en doğru ve doğal bir görünümle enjekte edilmesinin sağlanmasıdır. Yemek yerken konuşurken gülerken hep dudak ve çevresi hareket halindedir. Böylece bu bölgede bulunan hacim azalarak yerini çizgilere teslim eder. Muayene ile deforme olmuş bölge işaretlenir ve dolgu işlemi için hazır hale getirilir. Solüsyonla temizlenen ve anestezik krem ile uyuşturulan bölgeye küçük iğne yardımıyla gerekli görülen dolgu maddesi enjekte edilir. İşlem esnasında öncelik doğallığı korumak ve bölgenin hareket kabiliyetine zarar vermemektir.

Burun Kenarı Kırışıklığı
BENZER TEDAVİLER
Burun Kenarı Kırışıklığı
Burun Kenarı Kırışıklığı burun kenarından dudak ve çeneye uzanan oluk şeklindeki ya da ince çizgiler şeklindeki kırışıklıklar olarak ifade edilebilir.

Dudak Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Avantajları

Gülümsemek isterken kırışıklıkların yaşınızı ele vermesinden mi korkuyorsunuz? İşte tam burada buna çare olacak mükemmel bir yöntem olan dolgu işlemi ile hem kesi ve ağrı derdi yok hem de iyileşmeyi bekleme gibi bir süreç söz konusu değil. Günlük hayata kaldığı yerden devam etmek isteyenlerin ve de pratik bir işlem tercih edenlerin ilk seçtiği yöntem olan dolgu işlemi hala popülerliğini korumaktadır. Dolgunun niteliği de önem arz eden dudak çevresi dolgusu işleminde uzman kişi bilgi ve tecrübesi de çok önemlidir. Küçük iğnelerle yapılan dolgu gözle görülür bir düzelme sağlar. Böylelikle rahatça bir gülümseme ile özgüveninizi geri kazanabilirsiniz.

Dudak Çevresi Kırışıklığı Yaptıranların Yorumları

Dudak Çevresi Kırışıklığı Kalıcı mıdır?: Dudak çevresi kırışıklığı ortalama bir kalıcılığa sahip olmakla beraber kalıcılık ömrünü uzatmak işlem tekrarına bağlıdır.

Dudak Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Ağrılı mıdır?: Tedavi öncesi anestezik krem uygulandığından kişi ağrıya duyarsızlaşır. Bu nedenle işlem esnasında herhangi bir ağrı ya da acı duyulmaz.

Dudak Çevresi Kırışıklığı Tedavi Fiyatları

Dudak çevresine yapılacak dolgu maddesinin niteliğine ve işlemde kullanılacak materyallere göre fiyatlarımız da değişkenlik gösterir. Daha ayrıntılı bilgi için sizleri polikliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Dudak Çevresi Kırışıklığı Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×