0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudakta bulunan hyaluronik asitin azalması sonucunda dudaklarda deformasyon meydana gelir. Bu deformasyon sonucunda alt ve üst dudaklar arasında asimetrik bozukluklar ortaya çıkar. Ortaya çıkan bu bozuklukları yok etmek için küçük enjeksiyon yardımı ile dolgu maddesi dudaklara enjekte edilir. Böylece doğuştan ya da yaşlılık ile beraber gelen ince dudak yapısından kurtulup daha dolgun ve canlı bir dudak görünüme kavuşuruz.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle enjeksiyon uygulaması yapılacak bölge steril hale getirilir. Lokal anestezi (lokal etki gösteren krem) yapılarak hastanın ağrı eşiği minimuma indirilir. Daha sonra küçük iğneler yardımıyla dolgu maddesi dudağa enjekte edilir. İşlem esnasında geçici bir ağrı ve kızarıklık meydana gelebilir. İşlem sonrasında doğal bir dudak görünümüne kavuşulur.

Yanak Dolgusu
BENZER TEDAVİLER
Yanak Dolgusu
Yanak Dolgusu doğuştan ya da zaman içerisinde yanaklarda ortaya çıkan hacim kayıplarının giderilerek yüzün çekiciliğini ve canlılığı arttırmak amacı ile yapılan dolgu uygulamasıdır.

Dudak Dolgusu Avantajları

Daha genç ve çekici bir görünüm sahibi olabilmek için kadınların vazgeçilmez estetik işlemlerinden biri de dudak dolgusudur. Aynaya baktığımız da rahatsızlık duyduğumuz ince ve şekilsiz dudaklardan kurtulmanın yollarından biri olan dudak dolgusu sizi hayal ettiğiniz bir görünüme kavuşturur. Güvenilir hekimlerle birlikte istediğiniz dudak şekline sahip olabilmeniz hem daha kolay hem de daha kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Dudak Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Dudak Dolgusunun Sonuçları Kalıcı mıdır?: Dolgunluk etkisi yaşla beraber kişinin dudak yapısı, kullanılan dolgu maddesi , çevresel faktörler ve kişinin yaşam tarzı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişir. Genel olarak kalıcılık etkisi 6-12 ay arasında değişmektedir. İşlemin tekrarlanması ile birlikte kalıcılık süresi artar.

Dudak Dolgusu İşlemi Ağrılı mıdır?: İşlem esnasında yapılacak olan lokal anestezi sayesinde herhangi bir ağrı hissedilmez. İşlem sonrasında ise geçici bir kızarıklık ve ağrı meydana gelebilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları kullanılan dolgu maddesine, dolgu yapılacak alanın hacmine göre değişiklik göstermektedir. Yapılacak olan işlemler kişiden kişiye değişmekte olup fiyat bilgisi de buna göre şekillenmektedir. Ön muayene ve ayrıntılı bilgi almak için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Dudak Dolgusu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×