0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Elektroterapi

Elektroterapi Nedir?

Elektroterapi yöntemi yağ kaybı ve vücut şekillendirme için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Genel olarak sarkık cildin ve güçsüz olan kasların toparlanması için cilt altı dolaşımı arttırarak problemin olduğu bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Vücudunuzda yağ biriken yerlere uyarılar göndererek dolaşımı hızlandırır.

Elektroterapi Nasıl Yapılır?

Öncelikle kişiye hangi elektroterapi uygulanacağı konusunda uzmanlarımız tarafından test yapılır. Daha sonra karar verildikten sonra vücudun belirli alanlarına elektrod pedler yerleştirilir ve elektrik sinyalleri bu alanlara gönderilir. Bu sinyaller sinirleri uyarır ve kasların kasılmasını sağlar. Sanki masaj yapıyormuşcasına rahat bir tedavi sağlayarak yağ hücrelerini yakar ve cildi sıkılaştırır. Masaj özelliği olan elektroterapi kasların çalışmasını ve güçlenmesini sağlar. Kan dolaşımını hızlandırarak metabolizmayı düzene sokar.

Lenf Drenaj
BENZER TEDAVİLER
Lenf Drenaj
Lenf Drenaj vücuda basınç masajı yapan cihazlar ile birlikte vücutta bulunan lenf noktalarından başlayarak, basınçlı uyarılar oluşturan bir basınç terapisidir.

Elektroterapi Avantajları

Artık kontrol edemediğimiz ve görünürde rahatsızlık hissi veren bölgesel yağlanmalardan ve selülitlerden kurtulmanın tam zamanı. Sarkık ciltlerin ve güçsüz kasların toparlanması ve daha sıkı bir cilde sahip olmak için sizlere en etkili yöntemlerden biri olan elektroterapi yöntemini sunuyoruz. Bu yöntem sizlere daha güzel ve estetik bir görünüm sağlar. Bölgesel yağlanmalarda, kötü görünüme sebep olan selülitlerde ve ağrı tedavilerinde rahatlıkla elektroterapi yöntemini tercih edebilirsiniz. Böylelikle hayalini kurduğunuz görünüme rahatlıkla birkaç seans sonrasında kavuşursunuz.

Elektroterapi Yaptıranların Yorumları

Elektroterapi Yöntemi Ağrılı mıdır?: Elektroterapi yöntemi pasif bir masaj şeklindedir. Dolayısıyla uygulama esnasında ağrı veya acı söz konusu değildir. Herhangi bir kesi uygulaması yoktur. İşlem bittikten sonra uygulama yapılan bölgede karıncalanma hissedilebilir. Buda yağ dokularının harekete geçtiğinin göstergesidir.

Elektrotarepi Yöntemi Kaç Seans Uygulanır?: Elektroterapi tedavisi diğer tedavilerden farklı olduğu için seans sayısı da farklıdır. Çünkü elektrik akımlarının deri altına etkisinin başlaması ve etkinin hedefe ulaşması için seans sayısında değişiklikler olabilir. O yüzden net bir seans sayısı yoktur.

Elektroterapi Fiyatları

Öncelikle yapılacak olan tedavi planının belli olması gerekir. Dolayısıyla uzmanlarımız tarafından yapılan muayene sonucunda kaç seans uygulanacağına karar verildikten sonra fiyat belirlemesi yapılır. Net bilgiler için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Elektroterapi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×