0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Elmacık Kemiği Dolgusu
Elmacık Kemiği Dolgusu

Elmacık Kemiği Dolgusu Nedir?

Elmacık kemiği dolgusu ile gergin yanaklar ortaya çıkmakla birlikte daha canlı ve parlak bir görünüme sahip olabilmelerini sağlayan popüler bir estetik işlemdir. Yanaklardaki düz görünümden kurtulup çöküklerin neden olduğu yorgun ifadeden yapılan dolgu işlemi ile kurtulup mükemmel elmacık kemiği ve çene üçgeni uyumuna kavuşuruz.

Elmacık Kemiği Dolgusu Nasıl Yapılır?

Elmacık kemiği dolgu işleminde hastalarımızın acı hissetmemesi için önce lokal anestezi uygulanır. Daha sonra hastanın yaşına bağlı olarak ihtiyaç duyduğu hyaluronik asit ince uçlu iğnelerle yanağa enjeksiyon yöntemi ile enjekte edilir. Böylelikle yanaklardaki elmacık kemiği dolgun bir hacim kazanır. Yapılan elmacık dolgusu sonrası kişi yüz kaslarını fazla hareket ettirmemeli ve oluşan geçici kızarıklık için buz kompresi uygulamalıdır. Elmacık dolgu işleminin kalıcılık süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Çene Dolgusu
BENZER TEDAVİLER
Çene Dolgusu
Çene Dolgusu kırışıklık, sarkma, çene sivriliği, genişliği ya da çenenin geride olması gibi deformasyonların ameliyatsız çözümü için uygulanan estetik işlemdir.

Elmacık Kemiği Dolgusu Avantajları

Yaşlanma ile birlikte cildimizde kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir. Ayrıca güneş ışınları, çeşitli çevresel faktörler, sigara gibi zararlı alışkanlıklar da bu sürece doğrudan etki eder. Ciltte genç görünümü sağlayan hyaluronik asit zamanla azalır. Bu nedenle de yüzün ihtiyaç duyduğu hacim kaybolur ve gerek duyulan elmacık dolgusu yüze takviye edilir. Ameliyat gerektirmediği için ayrıca sonucun hemen görünmesi ve işlem kolaylığı açısından bu yöntem son derece etkili ve başarılıdır. Çekici bir yüz hattına sahip olmak artık bu kadar kolay.

Elmacık Kemiği Dolgusu Yaptıranların Yorumları

Elmacık Dolgusu Ağrılı mıdır?:  Hastalarımıza lokal anestezi uygulandığı için işlem esnasında herhangi bir ağrı veya acı duyulmamaktadır. İşlem sonrası geçici bir kızarıklık meydana gelebilir. Hastalarımız işlem sonrası çıkık elmacık kemikleri ile günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.

Elmacık Kemiği Dolgusu Kalıcı mıdır?: Elmacık dolgusu kalıcılığı kişinin yüzüne uygun hacmi verecek dolgu maddesinin türünün hekimimiz tarafından seçilmesi ve hastamızın işlem sonrası dikkat etmesi gereken faktörlerle doğru orantılıdır. Daha uzun süre kalıcılık için işlemin tekrar edilmesi de gerekli görülebilir.

Elmacık Kemiği Dolgusu Fiyatları

Yüzde kaybolan hacim miktarı kullanılacak dolgu malzemesinin türü ve hastamızın yaşı gibi pek çok faktör dikkate alınarak fiyat belirlenir. Detaylı bilgi ve ön muayene için sizleri polikliniğimize bekleriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Elmacık Kemiği Dolgusu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×