0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Erkek Lazer Epilasyon
Erkek Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon Tedavisi

Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen lazer epilasyon tedavileri sırt, göğüs, göbek ve kol bölgelerindeki fazla kıllar yüzünden erkekler tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır. İstenmeyen kıl probleminin ortadan kaldırılması ya da kıl yoğunluğunun azaltılması amacı ile tercih edilen Erkek Lazer Epilasyon tedavileri, bu bölgelerdeki estetik olmayan kıllarda etkili ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Özel hayattan sosyal yaşantıya kadar pek çok alanda yaşamı etkileyen ve hijyen sorunlarına yol açabilen istenmeyen kıllara lazer epilasyon uygulamaları ile çözüm sunan kliniğimiz yeni nesil lazer teknolojileri ve cihazları ile erkek kıl karakterlerinde de iyi görünüme olanak sunmaktadır.

Kıl karakteri, cilt tipi, uygulama bölgesi ve tedaviden sonra beklenilen etkiye göre oluşturulan lazer epilasyon seansları öncesinde kıl yoğunluğunun incelenmesi ve test atışlarından alınan yanıtların değerlendirilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Lazer epilasyon ile ilgili merak ettiğiniz soruları iletmek, ücretsiz muayene ve test atışları için randevu talebinde bulunmak veya Erkek Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları
BENZER TEDAVİLER
Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Kızılay'da Bulunan Özel Esmerlife Polikliniği'nde Lazer Epilasyon Fiyatları Başta Olmak Üzere, Dolgu Fiyatları, PRP Fiyatları ve Selülit Tedavisi Fiyatları Gibi Sağlık Hizmetleri Hakkında Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz...

Erkek Lazer Epilasyon Tedavilerinde Kullanılan Cihazlar

Derin yerleşimli, kalın kıl karakterine ve kalın kıl köküne sahip erkeklerde uygulanan Erkek Lazer Epilasyon tedavilerinde kullanılan cihazların dalga boylarının derin katmanlara ulaşabilir özellikte olması gerekmektedir. Böylece derin yerleşimli kalın kıl köklerinde daha etkili ve kalıcı sonuçları elde etmek mümkün olmaktadır. Bununla birlikte erkek yüz lazer epilasyon tedavilerinden de başarılı sonuçlar alınabilmesi için ince kıl karakterlerinde etkinliğini gösteren sistemlerden yararlanılmaktadır.

Farklı kıl foliküllerinde ve cilt tiplerinde kullanılan, dalga boyu ve derinliği birbirinden farklı olan cihazlar aşağıda yer almaktadır. Bu cihazlar ile erkekler için oluşturulan lazer epilasyon tedavilerinden tedavi planlamasına uygun optimum sonuçlar alınabilmektedir.

Erkek Lazer Epilasyon Bölgeleri

Erkek Lazer Epilasyon tedavileri içerisinde kullanılan lazer teknolojileri sayesinde yüz ve vücudun tüm bölgelerinde uygulama yapılabilmektedir. Klasik yöntemler ile istenmeyen tüy ve kıl probleminin önüne geçilmek istenen her bölgede uygulama yapılmasına olanak sunan bu teknolojiler ile daha pürüzsüz ve kıl yoğunluğunun daha az olduğu bir vücuda sahip olmak mümkündür.

Erkeklerde lazer epilasyon tedavisine en çok başvurulan bölgeler ise;

 • Kemer Üstü
 • Koltuk Altı
 • Tüm Kol
 • Göğüs
 • Sırt
 • Omuz
 • Sakal Üstü
 • Boyun
 • Ense
 • Kaş Arası
 • Kaş Üstü
 • Kulak
 • El Üstü
 • Ayak Üstü

Erkeklerde Lazer Epilasyon Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek kıl karakterlerinin kalın olması ve köklerin derin yerleşimli olması nedeni ile lazer epilasyon tedavisi öncesinde tercih edilecek cihazın cilt tipine ve kıl karakterine uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu nedenle tedavi planlaması ve seans sürelerinin oluşturulması öncesinde kliniğimizi ziyaret ederek test atışlarının yapılmasına olanak sunulmalıdır. Böylece test atışlarından alınan yanıtlar ile uygun cihaz tipi seçilebilmekte ve uygulama bölgesi, kıl yoğunluğu ve tedavi alanının genişliğine uygun seans süreleri ve sayıları hazırlanabilmektedir.

Lazer epilasyon seansları öncesinde ise; kıl köklerinin ağda, cımbız ya da epilatör gibi klasik yöntemler ile kökünden alınmamasına ve işlemden birkaç gün önce jilet yardımı ile kısaltılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Böylece lazer ışınlarının kıl köklerindeki melanin pigmenti tarafından emilimi gerçekleştirilerek, köklerde istenilen hasar oluşturulabilmektedir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Lazer Epilasyon uygulamaları sonrasında kalın ve derin yerleşimli kıl köklerine bağlı olarak lazer ışınları daha fazla emilmektedir. Bunun sonucunda da cilt altında ısı artışı daha yoğun görülebilmektedir. Bu ısı artışı cilt yüzeyinde kızarıklık olarak kendini göstermektedir. Bu kızarıklıklara önerilen nemlendiriciler dışında herhangi bir uygulamanın yapılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Uygulama bölgesinde pigmentasyon sorunlarının ve lekelenmelerin oluşmaması nedeni ile direkt olarak güneş ışığına maruz kalınmamalıdır. Ayrıca 24 saat süre ile sıcak su ile temasından kaçınarak peeling ve kese gibi cildi tahriş eden işlemlerden uzak durulmalıdır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Erkek Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×