0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Nedir?

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Odaklanmış ses dalgalarının kullanılması ile cilt altındaki kolajen üretimini tetikleyen modern ve ameliyatsız bir yöntemdir. Odaklı ultrason cihazı ile cilt altını görebilir ve ulaşılan bağ dokusunda etki yaratılabilir

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Hedeflediği alana etki eden bu yöntemle ameliyatsız yüz germe işlemi çok rahat yapılabilir. Yüzlerinin daha üçgenimsi hale geldiğini gören hastalar ilk uygulama esnasında ciltteki toparlanmayı fark edecekler. Yüz, boyun germe işlemi için hedeflenen uygulama bölgeleri bu ultrason sayesinde alt katmanlarına kadar monitörde görülür ve işlem derinliği belirlenerek kontrollü bir şeklide odaklanmış ses dalgaları iletilir. Böylece cilt altındaki kolejen yapı ısı ile uyarılır ve sarkmış deri toparlanmaya başlar. Kişi işlemden sonra herhangi bir iz ya da kızarıklık ile karşılaşmaz.

İple Alın Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Alın Germe
İple Alın Germe tedavisi zamanın yüzümüzde meydana getirdiği kırışıklıklardan ameliyatsız kurtulma imkanı sağlayan başarılı bir işlemdir.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Avantajları

Fokuslu ultrason ile cilt germe tedavisi farklı derinliklere ulaşabilen başlığı sayesinde çok rahat cildin alt katmanlarına girip görüntüleme sağlar. Isı enerjisi oluşturan ses dalgalarının odaklandığı bölgede, bağ dokusunda güçlenme ve kolajen üretimini arttırdığı çok rahat gözlemlenebilir. Hem ameliyat gibi cerrahi bir işlem gerektirmeden hem de tam hedef bölgeye kesi olmadan ulaşabilen son derece modern bir tedavi şekli olduğu için çokça tercih edilmektedir. Kişi tamamen kontrollü ve odaklı ultrason cihazı ile göz çevresi, boyun bölgesi, orta yüz ve yanak bölgesi, çene bölgesi ve ağız çevresi gibi tüm sarkmış ve gevşeyen derinin olduğu yüz ve dekolte bölgesinde toparlanmayı sağlayan bu yönteme güvenle başvurabilirler.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Yaptıranların Yorumları

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Kalıcı mıdır?: Fokuslu ultrason ile cilt germe tedavisi işlemden sonra da cilt altındaki kolejen yapının artışı sağlandığı için ciltteki toparlanma süreci devam ederek maksimuma ulaşır. Son derece etkili olan fokuslu ultrason süreç olarak devam eden en az iki yıl gibi kalıcılığa sahip mükemmel bir tedavi yöntemidir.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Ağrılı mıdır?: Hafif bir anlık iğne batıyormuş hissi veren bu yöntemde aslında ses dalgalarının etkisi bu hisse sebep olur. Uygun görülürse uzmanımız çene çizgisi ve boyun bölgesine daha hassas olduğu için anestezik etkili krem sürebilir.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Fiyatları

Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe İşleminde Fiyatlar Sarkmış derinin ne kadar deforme olduğuna bakılarak seans sayısı ile beraber şekillenir. Tabi ki en doğru bilgiyi polikliniğimize başvurarak uzman kadromuzdan alabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×