0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe

Fokus Ultrason Ameliyatsız Yüz Germe

Yüksek yoğunluklu, odaklanmış fokus ultrason ile yapılan ameliyatsız yüz germe işlemi, cerrahi işleme gerek duyulmadan cildin en alt katmanlarındaki taşıyıcı dokuların ses dalgaları aracılığı ile toparlanmasını ve sıkılaşmasında etkili ve kollajen üretimini tetikleyen bir medikal estetik uygulamadır.

Termal etkisi olan ve yüksek yoğunluklu bir tedavi olarak adlandırılan Fokus Ultrason ile Yüz Germe tedavisinde, odaklanmış ses dalgalarının kullanıldığı ileri bir teknolojik sitemden yararlanılmaktadır. Bu sistemde ses dalgaları belli bir noktaya odaklanmakta ve fokuslama sonrasında uygulama alanında kontrollü ısı artışı elde edilerek cilt katmanlarında kollajen üretimi arttırılarak bu katmanlarda yapılandırma etkisi ortaya çıkmaktadır.

Ses dalgalarının cilt altına odaklanarak fokuslanması sonrasında yüzdeki gevşeme ve sarkmalarda gerilme etkisi oluşturan uygulama öncesinde ciltteki deformasyonların belirlenmesi ve özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Anti – aging etkiye sahip uygulama hakkında sorularınızı iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İple Alın Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Alın Germe
İple Alın Germe tedavisi zamanın yüzümüzde meydana getirdiği kırışıklıklardan ameliyatsız kurtulma imkanı sağlayan başarılı bir işlemdir.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız cilt germe estetiği içerisinde bulunan Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe tedavisi, sistem başlığı sayesinde ultrasonik ses dalgalarının ciltte belirlenen noktalara fokuslanması esasına dayanan bir işlemdir. Yüz bölgesine temas ettirilen sistem başlıkları ile cilt altında farklı derinliklerde etkiler oluşmakta ve bu termal etkiler sayesinde doku hücrelerinin aktive edilmesi sağlanmaktadır.

30 dakika gibi çok kısa bir sürede sistem başlığı ile yüz bölgesinin taranarak atışlar yapıldığı bu uygulamada yalnızca cilt katmanlarında uyarılma etkisi elde edilmektedir. Yani bu tarama işleminde cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmeden tedaviden istenilen optimum sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Uygulama Alanları

Yeni nesil teknolojik sistem aracılığı ile ameliyatsız yüz germe işlemine olanak sunan bu tedavi; ciltteki elastikiyet kapıyları, cilt sarkmaları, sarkma ve gevşemeye bağlı oluşan cilt kırışıklıkları gibi problemlere etki eden oldukça konforlu, güvenilir ve yan etkisiz bir işlemdir. Özellikle kaş düşüklüklerinde, boyun ve göz çevresindeki sarkmalarda, çene ve gıdı problemlerinde, yanak ve ağız kenarı sarkmalarında etkili sonuçlar ortaya çıkararak daha dinamik bir görünüm kazanılmasına olanak sunmaktadır.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Kimler İçin Uygundur?

Ciltte oluşan gevşemeleri ve sarkmaları cerrahi herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan maksimum düzeyde hafifleten Fokuslu Ultrason ile Cilt Germe tedavisi yaşlanma belirtilerini hafifletmek isteyen tüm kadın ve erkeklere uygulanabilir özelliğe sahiptir.

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Tedavisi Sonrası Görülen Etkiler

İşlem sonrasında cilt altında oluşan ısı artışına bağlı olarak cilt yüzeyinde hafif kızarıklıklar ve pembelikler görülebilmektedir. Bu etkiler tedavi sonrası görülmesi beklenen etkiler olup, herhangi bir komplikasyon riski ve yan etki oluşturmadan kendiliğinden ortadan kaybolmaktadır.

Tüm bunların dışında odaklanmış ses dalgaları ile ısı artışının elde edilmesi sonrasında tetiklenen kollajen üretimine bağlı olarak uygulama bölgesinde sıkılaşma etkisi belirgin bir şekilde gözlemlenmektedir. Bu nedenle tek seanslık uygulama sonrasında tedaviden beklenilen etkilerin hemen başladığını söyleyebiliriz.

Tedavinin etkileri uygulamadan hemen sonra ortaya çıktığı gibi doku hücrelerinin aktivitesine bağlı olarak maksimum etkiler ilerleyen zaman içerisinde daha belirgin hale gelmektedir. Bu zaman ortalama olarak 6 ay gibi bir süredir. Yani tedaviden sonra rejenerasyon devam etmekte buna bağlı olarak da gerilme ve sıkılaşma etkisinin uygulamadan sonra geçen her sürede daha belirgin hale gelmektedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×