0312 419 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanyalarımız Devam Ediyor
Özel Esmerlife Polikliniği Lazer Epilasyon, Ücretsiz Test Seansları ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin Lütfen İletişime geçiniz.
İletişim İçin Tıklayınız

GENÇLİK AŞISI

GENÇLİK AŞISI

Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik aşısı cilde nem kazandırmak ve elastikiyetini arttırmak amacıyla uygulanan hayvansal olmayan hyaluronik asittir. Cilt altına çok ince iğne ile uygulanan enjeksyonların etkisi hemen görülmeye başlar. Yaşlandıkça cildimiz kollajenini, kollajenin yapı taşı olan hyaluronik asidi ve yağ dokusunu kaybeder. Bu da derinin sarkmasına ve kırışıklık ve derin cizgilerin oluşmasına neden olur. Hyaluronik asit, cildimizin genç kalmasında çok önemli bir rol oynar. Hyaluronik asit cildin nemli kalmasını sağlarken kollajen üretimini tetikleyerek cilt sıkılığını ve canlılığını arttırır. Hyaluronik asit aynı zamanda anti-oksidan etkisi göstererek cildimizi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur. Böylece cildin yaşlanması gecikir. Bu nedenle yapılacak hyaluronik asit enjeksiyonları için Gençlik Aşısı terimini kullanmaktadır.

Gençlik Aşısı Kaç Yaşından İtibaren Uygulanabilir?

20′li yaşlardan sonra Hyaluronik asit azalmaya başlar, 35 yaşından sonra bu azalma hızlanır. Hyaluronik asitin azalması, ciltte volüm ve hidrasyon desteği gerektirir.

Gençlik Aşısını Yüz Bölgesinin Hangi Bölgelerinde Tercih Ediyoruz?

Belirli bir yaştan sonra, kollegenın ve hyaluronik asitin azalmasıyla, yüzde volum kaybı ve aşağıya doğru sarkma başlar. Yüzün yukarıya yapılandırılmasını sağlayan elmacık kemikleri etrafında volüm kaybı ve göz altından aşağıya doğru torbalanma oluşur. Bu da yüzü aşağıya sarkıtır. Bu bölgelerdeki hacim kaybı, yüzü aşağıya sarkıtır ve yüz ifadesini asık ve yorgun gösterir.

Gençlik Aşısının Etkisi Nasıldır?

Cildin içine bol su çekerek, cilt hacmini arttırır, yüzü yukarıya doğru yapılandırır. Gençlik aşısı uygulandığı bölgede, bir çeşit sünger görevi görür.

Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Gençlik aşısı formunun; hacim etkisi 6-8 ay, ciltte parlaklık, hidrasyon, elastikiyeti arttırma desteği; 12 ay sürer.

Gençlik Aşısının IAL Formu Nedir?

Ciltte matlık, donukluk, nem ve elastikiyet kaybı olanlarda bu aşının IAL formunu uyguluyoruz. Cilde nem, parlaklık ve elastikiyet veriyor.

Gençlik Aşısı Kimlere Uygulanmaz?

20 yaş sonrası her yaş grubuna uygulanır, kanser hastaları dışında herkese uygulanabilen bir tedavidir çünkü organik ve saf bir üründür.

Gençlik Aşısının Yan Etkileri Var mıdır?

İçerisinde allerjik reaksiyona sebep olabilecek protein ve nükleik asit bulunmadığı için son derece sağlıklı ve güvenilirdir. Yan etkisi yoktur.

Gençlik Aşısı Yaptırdıktan Sonra Yüzüm Nasıl Görünür?

Gençlik aşısı formunda yani; organik dolgu içeren formda %20 hastada uygulama bölgelerinde morluklar olabilir fakat 5-7 günde geçer. Yüzde 80 hastada bu etki olmaz. IAL  formunda küçük mercimek büyüklüğüne ilaç damlaları olur. İlacın uygulama şekli bu şekildedir. Bu damlalar gün içinde kişiye göre değişmekle birlikte geçer. Çok nadir olmakla birlikte, cildi aşırı nemsiz olanlarda, ertesi günü geçer.

Makyaj Ne Zaman Yapılabilir?

Ertesi günü makyaj ve kapatıcı kullanılabilir.

Gençlik Aşısının Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Gençlik aşısı formunun etkisi, özellikle hacim ve yüzün yukarıya doğru yapılanması hemen ortaya çıkar. Parlaklık ve canlılık 7 gün içinde başlar ve aylar içinde artarak devam eder. IAL 24 saat içinde etkisi başlar, gözle görünür etki, 15 gün içinde ortaya çıkar.

 

 

Merhaba EsmerLife Polikliniği Fiyat Talep Formunu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

ADINIZ SOYADINIZ(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Bayanlar İçin

 Tüm Vücut Bayan
 Tüm Bacak Bayan
 Alt Bacak Bayan
 Üst Bacak Bayan
 Tüm Kol Bayan
 Yarım Kol Bayan
 Kol Altı Bayan
 Genital Bölge Bayan
 Bikini Bayan
 Göbek Bayan
 Sırt Bayan
 Göğüs Arası Bayan
 Göğüs Ucu Bayan
 Yüz Bayan
 Bıyık Bayan
 Çene Bayan

Erkekler İçin
 Sakal Üstü Erkek
 Kulak Erkek
 Boyun Erkek
 Ense Erkek
 Kaş Erkek
 Tüm Sakal Erkek
 Tüm Kol Erkek
 Yarım Kol Erkek
 Göğüs Erkek
 Sırt Erkek

Ek Olarak Eklemek İstedikleriniz Varsa

Bir Önceki Yazımız Olan Mantis MR 991 Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

15 Temmuz 2017
393 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN