0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Gençlik Aşısı
Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı Nedir?

Somon DNA gençlik aşısı somon balığı sperminden elde edilen DNA ve hyaluronik asit sayesinde ciltte yenilenme sağlayan popüler bir işlemdir. Somon DNA sın da bulunan moleküller su tutma kapasitesi sayesinde cilt zamanla kaybettiği nemi geri kazanır ve kırışıklığa meydan okur.

Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

Bir çeşit vitamin ve protein yüklenmesi görevi gören bu yöntemle cilt esnek parlak canlı ve daha genç bir hale gelir. Kişi muayene edildikten ve sorunları tespit edildikten sonra işlem odasında yüzüne anestezik etkili krem sürülür. Kişinin acı duyarlılığı kaybolduktan sonra minik iğne yardımıyla enjeksiyon işlemi yapılır. Yüzün tüm bölgesine bu yöntemle vitamin verilir ve kişi adeta bu gençlik aşısı ile yepyeni bir cilde sahip olur.

Gençlik Aşısı Fiyatları

Somon DNA Aşısı fiyatları cilt yapınıza göre değişim göstermekle beraber yapılacak olan ücretsiz muayenemizde sizlere fiyat hakkında detaylı bilgilendirme sağlayabiliriz.

Gençlik Aşısı Yaptırmalıyım?

Bulunduğunuz çevreye ve sahip olduğunuz yaşa bağlı olarak cildimizdeki hyaloronik asit miktarı azalmaktadır. Sağlıksız yaşam tarzımız, yoğun ve stresli tempoda çalışma şartlarımız, uygun olmayan makyaj malzemesi kullanımı ve cilt bakım ürünlerinin kullanımı cildin kuru ve mat görünüm kazanmasına sebibiyet verir. Cildin yağ dokusunda azalmalar meydana gelerek ince kırışıklıklar oluşur ve sarkmalar meydana gelir. Bu gibi sorunlardan kurtulmanız için Somon DNA Aşısı yaptırmanızı öneririz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan PRP İle Cilt Gençleştirme Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?