0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Gençlik Aşısı Nedir?
Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı

Somon DNA gençlik aşısı somon balığı sperminden elde edilen DNA ve hyaluronik asit sayesinde cilt yenilenmesi sağlayan popüler bir işlemdir. Somon DNA sın da bulunan moleküller su tutma kapasitesi sayesinde cilt zamanla kaybettiği nemi geri kazanır ve kırışıklığa meydan okur.

Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

Bir çeşit vitamin ve protein yüklenmesi görevi gören bu yöntemle cilt esnek parlak canlı ve daha genç bir cilt ortaya çıkar. Kişi muayene edildikten ve sorunları tespit edildikten sonra işlem odasında yüzüne anestezik etkili krem sürülür. Kişinin acı duyarlılığı kaybolduktan sonra minik iğne yardımıyla enjeksiyon işlemi yapılır. Yüzün tüm bölgesine bu yöntemle vitamin verilir ve kişi adeta bu gençlik aşısı ile yepyeni bir cilde sahip olur.

Mezolifting
BENZER TEDAVİLER
Mezolifting
Mezolifting çeşitli vitamin, aminoasit, mineral, koenzim ve hyaluronik asit gibi dolgu maddelerinin karışımı olan folmülasyonun enjekte edildiği bir cilt yenileme tedavisidir.

Gençlik Aşısı Avantajları

Bulunduğunuz çevreye ve sahip olduğunuz yaşa bağlı olarak cildimizdeki hyaloronik asit miktarı azalmaktadır. Sağlıksız yaşam tarzımız, yoğun ve stresli tempoda çalışma şartlarımız, uygun olmayan makyaj malzemesi kullanımı ve cilt bakım ürünlerinin kullanımı cildin kuru ve mat görünüm kazanmasına sebibiyet verir. Cildin yağ dokusunda azalmalar meydana gelerek ince kırışıklıklar oluşur ve sarkmalar meydana gelir. Bu gibi sorunlardan kurtulmanız için Somon DNA Aşısı yaptırmanızı öneririz.

Gençlik Aşısı Fiyatları

Somon DNA Aşısı fiyatları cilt yapınıza göre değişim göstermekle beraber yapılacak olan ücretsiz muayenemizde sizlere fiyat hakkında detaylı bilgilendirme sağlayabiliriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Gençlik Aşısı Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×