0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Göz Çevresi Kırışıklığı
Göz Çevresi Kırışıklığı

Göz Çevresi Kırışıklığı Nedir?

Göz çevresi vücutta en ince deri ve kolajene sahip olan bölgedir. Mimiklerin de en fazla kullanıldığı bu bölgede cilt kırışıklıkları ve ince çizgiler erken yaşta kendini gösterir. Yapılacak doğru enjeksiyon yöntemi ile kırışıklık ve sarkmaları ortadan kaldırmak ayrıca göz altı derinin toparlanmasını sağlamak mümkündür.

Göz Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

İşlem uygulanacak kişi önce kırışıklık bölgesi ve kırışıklık derinliğinin tespiti için muayene edilir. Gerekli işaretlemeler yapıldıktan sonra uzman kişilerce bu bölge enjeksiyon uygulamasına hazır hale getirilmesi için dezenfekte edilir. Daha sonra anestezik krem ile bölge ağrıya duyarsızlaştırılır. Mikro enjeksiyon yardımıyla kırışıklıklara müdahale edilir ve dolgu enjeksiyonu ile işlem sonuçlandırılır. İşlem sonrası hafif kızarıklık meydana gelebilir. Ama gözle görülür bir iyileşmeye de hemen şahit olabilmeniz mümkündür.

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi ciltte sorunlu bölgeye direkt olarak etki eden plazma enerjisinin kullanıldığı etkili ve güvenli bir cilt tedavisi yöntemidir.

Göz Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Avantajları

Kolajen ve elastik kayba uğrayan göz çevremizin son derece hassas bir deriye sahip olduğu gerçeğini düşündüğümüzde ilk yaşlanma belirtilerinin de bu bölgede oluşacağı sonucuna varmamız normaldir. Günde sayamayacağımız çok sayıda gözümüzü açar kapatırız. Üzüldüğümüzde ya da sevindiğimizde ya da güneşe karşı tepkilerde hep göz çevremizi buruşturur ve mimiklerimizi her defasında bu bölgede yoğun bir şekilde kullanırız. Birkaç dakikalık bir işlemle göz çevresi kırışıklığından ve yaşlı yorgun görünümden kurtulabilmek mümkün hale gelir.

Göz Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Göz Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Kalıcı mıdır?: Göz çevresi kırışıklığı tedavisi ortalama bir yıl süre ile kalıcılığını korur. Kalıcılık süresini uzatabilmeniz gerekli tekrar seanslarından sonra mümkün olabilmektedir.

Göz Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Ağrılı mıdır?: Çok hassas ve önemli bir bölge olması sebebiyle gerçek anlamda işin ehli olan uzmanlarca işlem yapılması gereken bir bölge olan göz ve çevresi işlem öncesi ağrıya duyarsızlaştırılır. Böylece kişi işlem esnasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez.

Göz Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Fiyatları

Tedavi fiyatlarımız yapılacak işlem sayısına ve kullanılacak materyallere göre şekillenir. Bu nedenle en doğru bilgi ve detaylara bizlere uğrayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri polikliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Göz Çevresi Kırışıklığı Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×