0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Nedir?

Özellikle bayanların sıklıkla şikayetçi olduğu yaşlılık belirtileri sayılan ince cilt çizgilerinin, deri altına verilen radyofrekans enerjisi ile azalması hatta yok edilmesi işlemidir. Yüz, boyun, dekolte bölgesinde çokça tercih edilen, başarılı sonuçlarla yüz güldüren, teknolojik popüler bir işlemdir.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Nasıl Yapılır?

Zamana ve yer çekimine karşı koyamayan cildimiz yaşlanmaya karşı ince çizgiler ile ilk belirtilerini gösterir. Zamanla bu çizgiler çoğalarak ya da derinleşerek yaşlı cilt dokusu bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösterir. Cilt artık eski elastikiyetini kaybetmeye başlamış ve yüz yorgun bir görünüm almıştır. Bu çizgilerin tedavisi artık hem çok kolay hem de her mevsim uygulanabilir yapıdadır.

Tek kullanımlık kişiye özel ayarlanabilir başlık sayesinde, mikro iğneler deri altına radyofrekans enerjisi dalgaları ile kontrollü bir hasar oluşturur. Bu minik iğneler yardımı ile cilt altına inen enerji, deri altında yenilenme sürecini başlatarak kırışıklıklara karşı bir savaş başlatmış olur. Deri yüzeyine zarar vermeden çizgilerin ve kırışıklıkların iyileştirme süreci böylelikle başlamış olur.

Plazma İle Kırışıklık Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi
Plazma İle Kırışıklık Tedavisi ciltte sorunlu bölgeye direkt olarak etki eden plazma enerjisinin kullanıldığı etkili ve güvenli bir cilt tedavisi yöntemidir.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Avantajları

Sizleri sosyal yaşamınızdan alıkoymayan ve üstelik cilt yüzeyinizde herhangi bir iz bırakmayan bu yöntemi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Zaman tasarrufu sağlayan, ameliyat gibi komplikasyon ve iyileşme süreci içermeyen üstelik istenilen her dönemde rahatlıkla uygulanabilen başarılı sonuçlar veren bir işlemdir.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Yaptıranların Yorumları

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Ağrılı mıdır?: Kişiye işlem öncesi lokal anestezik etkili krem uygulanır. İşlem yapılacak bölge temizlendikten sonra bu krem ile bölge ağrı ve acıya duyarsız hale getirilir. İğneli radyofrekans ile çizgilerden kurtulurken kişi ağrı duymadan işlemin bitimini bekler.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Kalıcı mıdır?: Cilt yüzeyindeki kırışıklığın olduğu bölge ve çizgilerin derinliğine göre kişiden kişiye kalıcılık süresinin değiştiği bilinmektedir. Gerekli görüldüğü takdirde seans sayıları arttırılarak kalıcılık süresi uzatılabilir kişi genç ve parlak cildini korumayı sürdürebilir.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Fiyatları

Tedavinin fiyatları kişinin yaşına, ciltteki çizgilerin derinlik ve çokluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi almanız için sizleri kliniğimize bekleriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×