0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi
İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Nedir?

Akne yani halk arasında kullanılan tabiri ile sivilce, genellikle ergenlik dönemlerinde çok fazla oluşan iltihabi bir cilt hastalığıdır. Zamanında tedavi edilmeyen bu sivilceler ciltte sivilce izi bırakarak istenmeyen bir görüntüye sebep olur. İğneli radyofrekans yani diğer adı ile altın iğne, günümüzde teknolojinin de gelişimi ile birlikte çok fazla tercih edilen sağlıklı bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Yapılır?

Ucunda çeşitli miktarda mikro altın iğnelere sahip bir aletin, radyofrekansa bağlı bir ünite ile kontrollü bir şekilde kullanılması işlemidir. Cildin üst tabakasına herhangi bir zarar vermeden direkt olarak sorunlu bölgeye etkili bir şekilde ulaşan ve radyofrekans dalgalarının burada etki yaratmasını sağlayarak izlerin tedavisini gerçekleştiren başarılı bir yöntemdir.

Öncelikle kişiye ağrı duymasın ve işlem konforu sağlansın diye anestezik içerikli bir krem uygulanır ve uyuşma etkisi görülmesi ile beraber altın iğne ile sivilce tedavisi uygulanmaya başlar. Ciltteki izlerin derinliğine ve durumuna göre ayarlanabilir başlığın derinlik düzeyi ayarlanır ve mikro iğneler cilt altına bu enerjiyi vererek cilt kollajenini yenilemeye sevk eder. İşlem kısa sürelidir ama etkisi uzun süreli, başarılı bir yöntem olarak çok sık tercih edilir.

İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi
İğneli Radyofrekans ile İnce Çizgi Tedavisi cilt dokusundaki ince çizgilerin deri altına verilen radyofrekans enerjisi ile yok edilmesi için uygulanmaktadır.

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Avantajları

Günümüzde pek çok yöntem bizi günlük hayattan alıkoymasın ama istediğimiz tedavi imkanını da sağlasın diye düşünürüz. Zamanın kıymetli bir hazine olduğunu da düşününce bu yöntem ile çok kısa sürede yani bir öğle molası gibi bir vakitte sivilce ve izlerinden kurtulmak için adım atabiliriz. Ağrı eşiğinin az olması, cilt yüzeyine zarar vermemesi ve zaman tasarrufu sağlaması iğneli radyofrekans yöntemini tercih etmemizde önemli nedenler olarak sıralanabilir.

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Yaptıranların Yorumları

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Ağrılı mıdır?: İşlem öncesi sivilce ve sivilce izlerinin sorun yarattığı bölge temizlenir ve anestezik etkili krem ile uyuşturulur. Kişi işlem sırasında çok minik iğne giriş çıkışlarını hissedebilir ama ağrıya duyarsız olduğu için acı hissetmez. İşlem sonrası bir iki gün geçici hafif bir kızarıklık meydana gelebilir ama kişi günlük yaşamına rahatlıkla dönebilir.

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Kalıcı mıdır?: Tedavinin kalıcılık süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda tekrarlanan seanslarla bu süre uzatılabilmektedir.

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Fiyatları

Fiyatlarımız cildin durumuna göre değişmektedir. Detaylı bilgi için sizleri kliniğimize bekleriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×