0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
İple Alın Germe
İple Alın Germe

İple Alın Germe Nedir?

İple alın germe tekniği, zamanın yüzümüzde meydana getirdiği ince cilt çizgilerinden ve kırışıklıklardan ameliyatsız estetik uygulamalar ile kurtulma imkanı sağlayan başarılı bir işlemdir. Hem ağrısız hem de kolay uygulanabilir olması bize kısa zamanda arzu edilen görünümü kazandırıyor.

İple Alın Germe Nasıl Yapılır?

İple alın germe tekniğini uygulamadan önce deforme olmuş derinin yapısı ve işlemin uygulanacağı doğru noktaları tespit etmek gerekir. Yapılan tespitler sonrası uzmanımız gerekli işaretlemelerle işlem yerlerini belirler. Alın bölgesi steril hale getirilip lokal anestezi ile uyuşturulur. Mikro iğneler yardımıyla özel medikal ipler alın bölgesine bırakılır. İğne ucundaki medikal iplerin istenilen yere bırakıldığından emin olduktan sonra iğneler tek tek çıkartılır. Bu sırada herhangi bir acı duyulmaz. İşlem sonrası kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Uzmanımızın önerilerine uyarak da bu süreci başarıyla tamamlayabilirsiniz.

İple Boyun Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Boyun Germe
İple Boyun Germe yöntemiyle cilt altına mikro iğneler aracılığı ile işleme özel iplikler yerleştirilerek sarkmış olan cilt dokularının askılanması sağlanır.

İple Alın Germe Tedavisi Avantajları

Fizyolojik özelliklerimize bağlı olarak kimimizde erken kimimizde ise geç oluşan kırışıklıklar hep canımızı sıkmıştır. Gelişen teknolojik yöntemler bizlere artık ameliyatsız bir çözüm önerisi sunuyor. Cerrahi bir müdahale gerektirmeyen mikro iğnelerin ve özel medikal iplerin kullanıldığı pratik bir uygulama olan iple alın germe, sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir. İplerin gerilme özelliğinden faydalanılan bu uygulama ile gergin ve düz bir alına sahip olabilmek artık daha kolay. İşlem sonucu gözle görülebilir olduğundan bu mucizeye ameliyat izi olmadan sahip olabilmenin tadını çıkarabilirsiniz.

İple Alın Germe Yaptıranların Yorumları

İple Alın Germe Kalıcı mıdır?: Hastaların fizyolojik etkilerine bağlı olarak kalıcılık süresi de kişiden kişiye değişkenlik gösterir.

İple Alın Germe Ağrılı mıdır?: İşlem öncesi hasta konforu için anestezik etkili krem kullanıldığından herhangi bir ağrı ya da acı duyulmaz. Hafif geçici bir kızarıklık meydana gelebilir. Bu da endişe edilebilecek bir durum değildir.

İple Alın Germe Fiyatları

Asıl olan kişinin yaşı değil cildinin yaşıdır. Bu cilt yaşı ve kullanılacak materyal özellikleri gibi farklılıklar göz önüne alındığında fiyatlar da değişkenlik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için sizleri polikliniğimize bekleriz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
İple Alın Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×