0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
İple Burun Kaldırma
İple Burun Kaldırma

İple Burun Kaldırma Nedir?

İple burun ucunun burun köküne doğru burnu kaldıran bu teknik herhangi bir iz bırakmadan yapılan ameliyatsız estetik uygulama olan basit bir işlemdir. Birçok hasta bu işlemle birlikte daha rahat nefes almaya başladığını söyler.

İple Burun Kaldırma Nasıl Yapılır?

Hastanın doğru bir muayene ile bulgularının iyi değerlendirilmesi gerekir. Yüz profilinizde göz önünde bulundurulduğu değerlendirme ile yapılacak işlem noktaları işaretlenir. Burun ve burun çevresinde ağrı hissedilmemesi için lokal anestezik etkili krem sürülür.

Uzman kişi burnun alına yakın olan kısmından ucunda ip olan küçük bir iğne yardımıyla burun ucuna ilerler. Bu özel medikal iple burun ucu kaldırılarak alına yakın kısımdaki kemiğe askılanır. Böylece burun düşüklüğü sorunu sona erer ve burun ucu kalkmış olur. İşlem sonrası herhangi bir kesik olmadığı için yara, ağrı, şişlik, morarma gibi komplikasyonlarla karşılaşma da mevcut değildir.

İple Alın Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Alın Germe
İple Alın Germe tedavisi zamanın yüzümüzde meydana getirdiği kırışıklıklardan ameliyatsız kurtulma imkanı sağlayan başarılı bir işlemdir.

İple Burun Kaldırma Avantajları

Kişiye özel bir yöntem olan burun ucu kaldırma burun dokusunda fazla değişiklik gerektirmeyen basit bir uygulamadır. Burun ucu düşük kişilerde hava alımı da düşük düzeyde olur. Genelde hastalarımız işlem sonrası daha rahat nefes alabildiklerini söylerler. Ayrıca diyelim ki belirli bir süre sonra görüntünüzden memnun olmadığınızı fark ettiniz.

Kolaylıkla bu iplerden kurtulabilir ve tekrar düşük burun yapınıza dönebilirsiniz. Kalıcılığın isteğe göre değişmesi, pratik, dikişsiz, morarma ve şişlik olmaması, tamponsuz ve sargısız olması bu tedaviyi tercih etmede avantaj sağlayan yönler olarak karşımıza çıkmaktadır.

İple Burun Kaldırma Yaptıranların Yorumları

İple Burun Kaldırma Kalıcı mıdır?: İple burun ucu kaldırma kalıcı bir estetik işlemdir. Doğru yöntemle yapılan işlemlerde burun ucunun tekrar düşmesi çok nadirdir.

İple Burun Kaldırma Ağrılı mıdır?: İple burun ucu kaldırma işlemi öncesi lokal anestezi uygulandığından kişi herhangi bir ağrı duymaz. Hastanın konforu sağlandıktan sonra işlem ağrısız uygulanır.

İple Burun Kaldırma Fiyatları

Burun ucu düşüklüğünün boyutuna ve kullanılacak materyal seçimine göre fiyatlar belirlenir. Daha ayrıntılı bilgi için polikliniğimize başvurabilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
İple Burun Kaldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×