0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
İple Kaş Kaldırma
İple Kaş Kaldırma

İple Kaş Kaldırma Nedir?

Kaş düşüklüğü problemi olanlar için ameliyatsız medikal estetik uygulama olan kaş asma tekniğidir. İple kaş kaldırma; ifadelerimizle şekillenen, sürekli hareket halindeki kaşlarımıza en doğru şekil vererek yorgun ifadeden kurtulmamızın en pratik yoludur.

İple Kaş Kaldırma Nasıl Yapılır?

Kişinin isteği ve uzman kişinin tespiti ile yüze en uygun şekilde iple kaş kaldırma uygulaması öncesi bu belirlemeler yapılır. Doğru tespit ile kaldırılacak kaş ucuna ve asılacak kısım olan alının saçlı deriye en yakın olan kısmına işaretlemeler yapılır.

Daha sonra bu bölge solüsyonla temizlenir ve uyuşturucu etkili krem sürülerek işleme hazır hale getirilir. Uzman kişi ucunda özel medikal ip olan küçük iğne ile kaşı yukarı doğru kaldırarak kafatası kemiğine askılama yöntemini uygular. Herhangi bir ameliyaz izi ve kesi olmayan bu işlemde sadece iğne ucu girişi söz konusudur. Böylece kaş yukarı doğru kalkar ve ince çizgiler de gerilerek yok olur.

İple Burun Kaldırma
BENZER TEDAVİLER
İple Burun Kaldırma
İple Burun Kaldırma, burun ucu düşüklüğünde tercih edilen ve cerrahi operasyonlara kıyasla komplikasyon riski düşük olan oldukça basit ve konforlu bir işlemdir.

İple Kaş Kaldırma Avantajları

Kolay uygulanabilir ve günlük hayata hemen dönülebilir olduğu için tercih edilmesi gereken bir tekniktir. Bu teknikle hem sarkık kaş ucunu kaldırır hem de bakışlarınızı daha etkili bir hale getirebilirsiniz. His kaybı yaşanmayan bu yöntemde ağrı oluşmaz ve iz kalmaz. Bakışlarımıza anlam katan kaşlarımız hem doğal hem de geri dönüşümü olan bir teknik ile bizi geri dönüşü olmayan yollardan alıkoyar. Popülerliğini kaybetmeyen iple kaş kaldırma ya da askılama tekniği uzman ellerde daha güzel sonuçlar verir.

İple Kaş Kaldırma Yaptıranların Yorumları

İple Kaş Kaldırma Kalıcı mıdır?: Yüzümüzde çok hareketli bir bölge olan kaşımız yapılacak doğru yöntem ile kalıcılık süresini etkilemiş olur.

İple Kaş Kaldırma Ağrılı mıdır?: İple kaş kaldırma yöntemi önce lokal anestezi etkili krem uygulandığı için ağrı duyulmaz. Sadece iğne giriş ve çıkış yerlerinde geçici hafif bir kızarıklık olabilir.

İple Kaş Kaldırma Fiyatları

Düşük kaşların boyutu, kullanılacak yöntem ve materyal seçimi gibi değişik etkenler fiyatları belirler. Yine de daha doğru bilgi için uzmanlarımıza muayene olabilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Sizleri polikliniğimizde ağırlamak bizlere memnuniyet verir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
İple Kaş Kaldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×