0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
İple Yanak Asma
İple Yanak Asma

İple Yanak Asma Nedir?

İple yanak asma zamana yenik düşen yüzümüzün medikal özel ipler yardımıyla gerginleştirilmesi ve toparlanması işlemidir. Yanak bölgesi problemlerinin ortadan kalktığı bu yöntem sıkça başvurulan ve sonuçları yüz güldüren estetik işlemdir.

İple Yanak Asma Nasıl Yapılır?

Önce hastanın probleminin tanımlanması için uzman kişi gerekli tespitlerde bulunur. Tespit edilen deforme olmuş deride işlem yapılacak alan işaretlenir. Belirlenen yerden, cilt altına kanüller yardımıyla özel ipler yerleştirilir. Özel ve zararı olmayan bu medikal ipler istenilen yere uygunca yerleştirildikten sonra mikro iğneler çıkartılır. İplerin germe etkisinden yararlanılarak yanaklar gerilip toparlanır. Asma işlemi de dediğimiz bu yöntemle sarkık deriyi toparlamış oluruz. İşlem sonrası hafif geçici bir kızarıklık olabilir.

İple Yüz Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Yüz Germe
V lift, iple yüz asma, yüz askılama, örümcek ağı estetiği gibi isimlerle de anılan İple Yüz Germe işlemi yüz ovalinin yukarı çekilerek toparlanması işlemidir.

İple Yanak Asma Avantajları

İple yanak asma tedavisi sonucu yüz güldüren bir medikal estetik işlemdir. Cerrahi bir müdahale gerektirmeyen bu yöntem hem zaman kaybını önler hem de ameliyat izi ya da ağrısı gibi durumları ortadan kaldırır. Yüz ovalinin toparlanması, kırışıklıkların ve sarkmaların yok edilmesi bir iğne ucu kadar yakın iken neden tercih edilmesin ki?  Üstelik yorgun ve yaşlı görünümden kurtulacak olan yanaklarımız daha parlak ve gergin görünecektir.

İple Yanak Asma Yaptıranların Yorumları

İple Yanak Asma İşlemi Kalıcı mıdır?: Genelde tek seansla yapılan bu işlemde derinin yapısına göre, kullanılacak materyalin özelliğine ve cilt yaşına göre kalıcılık süresi de değişir. Bazı durumlarda yapılan işlemin kalıcılığını uzatmak ve işlem etkinliğini arttırmak adına uzmanımız belirli bir cilt dinlenmesi döneminden sonra gerekli görürse yanaklarda rötuşlar yapabilir.

İple Yanak Asma Ağrılı mıdır?: Yanak asma ya da diğer bir deyişle yanak kaldırma işlemi yapılmadan önce yanaklar solüsyonla temizlenip ağrıya duyarsızlaştıran anestezik bir krem sürülür. Böylece işlem esnasında ağrı duyulmaz.

İple Yanak Asma Fiyatları

Öncelikle uzman tecrübesi ve yapılacak işlemde kullanılacak materyal sayı ve özelliğine göre fiyatın da değiştiğini söyleyebiliriz. Daha ayrıntılı bilgiyi polikliniğimize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
İple Yanak Asma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×