0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
İple Yüz Germe
İple Yüz Germe

İple Yüz Germe Nedir?

V lift, iple yüz asma, yüz askılama, örümcek ağı estetiği gibi çeşitli isimlerle de anılan iple yüz germe işlemi zamana yenik düşen yüz ovalimizin yukarı çekilerek toparlanması işlemine verilen addır. Yaşlanma ile birlikte cilt elastik özelliğini kaybeder ve kırışıklıklar ayrıca sarkmalar meydana gelir. Hacmini kaybeden cildin tekrar hacim kazanması için ameliyat gibi çok riskli durumlara girmeden kolaylıkla yapılan popüler bir estetik işlemdir.

İple Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Yüzdeki sarkmadan ve kırışıklıklardan rahatsızlık duyan kişilerin başvurduğu iple yüz gerdirme işlemi küçük iğneler yardımıyla cilt altına yerleştirilen özel iplerle yüzün yukarı kaldırılmasıdır. Ameliyatsız yüz germe işleminde problemli bölge tespit edilerek işaretlenir.

Cilt yüzeyi temizlendikten sonra gerek duyulursa lokal anestezi içeren krem işlem bölgesine sürülür. Ve ucundan geriye doğru sarkan özel ipin mevcut olduğu küçük iğneler tek tek cilde işaretlenen yere yerleştirilir.

İp cilde istenen bölgeye yerleştirildikten sonra iğneler yine tek tek çekilerek çıkarılır. İşlemden sonra cilde antibiyotikli krem sürülür ve işlem sona ermiş olur. Böylelikle cilt iplerle yukarı çekilerek gerilir ve genç kırışıksız bir görünüme kavuşulur.

İple Alın Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Alın Germe
İple Alın Germe tedavisi zamanın yüzümüzde meydana getirdiği kırışıklıklardan ameliyatsız kurtulma imkanı sağlayan başarılı bir işlemdir.

İple Yüz Germe Avantajları

İple yüz germe işlemi daha sıkı daha diri ve zamanı geriye saran bir yüz için ideal bir seçimdir. Sarkan, kırışan, elastiğini kaybeden ve yüz ovalliğinin asimetrisi bozulmuş ciltlere yapılan bu işlemle hem daha çabuk hem de daha az zaman harcayarak kavuşabilirsiniz. Kolay ve güvenilir olan bu yöntemle gergin bir cilt ortaya çıkarabilmek  ve sahip olabilmek artık çok kolay.

İple Yüz Germe Yaptıranların Yorumları

İple Yüz Germe İşlemi Kalıcı mıdır? : Her insanın deri yapısı, metabolizması, yaşam tarzı, beslenme ve yaşı gibi pek çok etkenlerinin farklı olduğu bilinir. Bu farklılıklar da iple yüz germe işleminin kalıcılık süresine etki eder.

İple Yüz Germe İşlemi Ağrılı mıdır? : Yapılacak olan işlemin lokal anestezi altında yapılacağını göz önüne aldığımızda ağrı ve acı da olmayacaktır. İşlem sonrası hafif geçici bir kızarıklık yada morarma olması çok normal karşılaşılan bir durumdur. İstenirse buz kompresi uygulanabilir.

İple Yüz Germe Fiyatları

İple Yüz Germe fiyat kişinin yaşı, cilt yapısı, metabolizması, işlem görecek bölgenin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
İple Yüz Germe Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
×