0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Karbon Peeling

Karbon Peeling Nedir?

Cildi yenilemede ve leke tedavilerinde kullanılan Q-switched Nd-YAG lazer karbon solüsyonu ile birlikte kullanılır. Lazerin renk konusundaki etkinliğini arttırmak için uygulama yapılacak olan cilt yüzeyine karbon solüsyonu sürülür. Ciltte 20 dakika bekletilen karbon, gözenekler tarafından emilerek cilt içinde renk artışı meydana gelir. Böylelikle ciltte fazla renk maddesi bulunmasıyla lazer daha etkili sonuç verir. Kısacası lazer ile karbon peeling büyümüş gözenekleri sıkılaştırır, yağlanma düzensizliğini giderir ve cilt sarkmalarını onarır.

Karbon Peeling Nasıl Yapılır?

İlk olarak cilt yüzeyi karbon kremle kaplanır. Bu krem sayesinde ciltte enerji en yüksek seviyeye gelir. Özel olarak hazırlanan bu krem lazer atışları yapıldığı zaman ısının aniden yükselmesiyle yüzeyde bulunan deri tabakasının karbon ile birlikte buharlaşmasını ve kalkmasını sağlar. Hücrelerde kolajen üretimi tetiklenerek ciltte hücre yenilenmesi ve elastikiyet meydana gelir.

Karbon Peeling
BENZER TEDAVİLER
Karbon Peeling
Karbon Peeling lazer sistemi ve karbon solüsyonunun kullanıldığı gözenekleri sıkılaştıran, yağlanma düzensizliğini gideren ve cildi onaran bir cilt tedavisidir.

Karbon Peeling Avantajları

Cilt ve yüzeyinde problemler giderek artmaktadır. Bunun birçok sebebi olabilir. Stres, kişisel bakım, hızlı bir yaşam stili, imkanların kısıtlı olması gibi birçok neden bulunmaktadır. Oluşan bu deformasyonlara en etkili çözüm ise lazer ile karbon peeling işlemidir. Bu işlem sayesinde cildinizdeki yağlanmalardan, genişleyen cilt gözeneklerinden, çil lekelerinizden ve sivilcelerin tedavi edilmesine kadar birçok fayda sağlar. Cildinizi ölü derilerden arındırarak daha parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Karbon Peeling Yaptıranların Yorumları

Lazer ile Karbon Peeling İşlemi Ağrılı mıdır?: Lazer ile karbon peeling işlemi sırsında soğuk hava uygulanarak hastanın konforu sağlanır. Herhangi bir anestezi işlemi uygulanmaz.

Lazer ile Karbon Peeling İşlemi Kalıcı mıdır?: Derimiz zamanın etkisine bağlı olarak hormonal durumlardan dolayı olumsuz etkilenen bir yapıya sahip olduğu için her işlem gibi bu işleminde kalıcılık süresi bulunmaktadır. Uygulanan lazer ile karbon peeling etkisini arttırmak için belirli aralıklarla işlemin tekrar edilmesi gerekir.

Karbon Peeling Fiyatları

Uygulamanın yapılacağı bölge, alan ve genişliğine bağlı olarak belirlenecek seanslar ile birlikte fiyat belirlemesi yapılır. Daha fazla bilgi için polikliniğimiz arayabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Karbon Peeling Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×