0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Kaş Kaldırma

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Nedir?

Kaş kaldırma zamanla gerek çevresel gerekse yaş faktörü sebebiyle düşen göz kapakları ve çukurlaşan gözlerin etkisini vücuttan azaltmak daha genç ve dinç bir görünüme sahip olmak için uygulanan yöntemdir.

Kaş Kaldırma Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Kaş Kaldırma yöntemi yüzümüzde herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yara ve kesik izi olmaksızın iple kaş asma tekniği olarak da adlandırılan yöntemle yapılmaktadır. Bu yöntem özellikle cerrahi bir müdahale içermediği ve cildimizde yara izi bırakmadığı için tercih sebebi olmaktadır. Böylelikle düşük görünen göz kapağımız daha düzgün görünür ve bakışlarımız belirginleşir.

İple Kaş Kaldırma
BENZER TEDAVİLER
İple Kaş Kaldırma
Ameliyatsız estetik uygulamalar içerisinde bulunan İple Kaş Kaldırma kaş düşüklüğü problemi olanlar için uygulanan etkili ve başarılı bir tedavi yöntemidir.

Kaş Kaldırma İşleminin Avantajları

Yorgun ve üzgün görüntüye neden olan kaş sarkması hem daha yaşlı gösterdiği hem de duygusal ifadelerin belirsizliğine sebep olduğu için bu durumun ortadan kalkması kişiyi daha genç gösterir. Sadece yaş değil yetersiz beslenme, sigara, stres, fazlaca kullanılan mimikler, yetersiz cilt bakımı kaş sarkmasına zemin hazırlayan çeşitli faktörlerdir. Bu görüntüden hem kolay hem de kısa sürede kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği estetik işlem kaş kaldırma işlemidir.

  • Kesik izi yoktur
  • Ciltte his kaybı olmaz
  • Normal hayatımıza hemen dönüş yapabiliriz
  • Ciltte canlanma meydana gelir
  • Ciltteki ince çizgiler yok olur
  • Kısa sürede işlem bitmiş olur

Kaş Kaldırma Yaptıranların Yorumları

Kaş Kaldırma Yöntemi Ağrılı mıdır?: Lokal anestezi altında olduğu için kaş kaldırma işleminde ağrı duyulmaz. Hasta aynı gün evine dönüp günlük yaşamına adapte olabilir.

Kaş Kaldırma İşlemi Kalıcı mıdır?: Kaş kaldırma işlemi deri kalınlığı ve kaş seviyesine göre değişiklik gösteren bir durumdur.

Kaş Kaldırma Fiyatları

Yüz şeklinize ve kullanılacak malzemeye göre fiyatlar da değişiklik gösterir. Ama daha detaylı bilgileri uzmanlarımızdan alabilirisiniz. Sizleri polikliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Kaş Kaldırma Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×