0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Kavitasyon

Kavitasyon Nedir?

Beslenme alışkanlıklarınızın düzelmesi, yağ yakıcı diyet ve egzersizlerin yapılmasına rağmen birikmiş yağlardan ve selülitlerden kurtulmak bazen yetersiz kalmaktadır. Hormonal dengesizlikler ya da genetik özelliklerde bölgesel yağlanmada önemli etkendir. Size bu konuda en çok yardımcı olacak olan alet kavitasyon olup biriken yağ hücrelerinizin parçalanarak atılmasını sağlar. Kavitasyon ciltte ve kas da sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Cinsiyet farkı gözetilmeden yapılan bu işlem sizin için en rahat ve kolay olan bir işlemdir.

Kavitasyon Nasıl Yapılır?

Kavitasyon işlemi ultrason cihazıyla yapılır. İşlem yapılacak olan bölgeye ultrason jeli sürülür. İşlem öncesinde bol su tüketilir. Bir seans yaklaşık 45 dakika kadar sürmektedir. İşlem bittikten sonra hasta günlük hayatına kolaylıkla döner. Bol sıvı tüketimi önerilir. İşlemden sonra idrarda koyu renk görülmesi normaldir bu da böbrek ve karaciğerden yağ atılımını ifade eder. Dolayısıyla ne kadar su içerseniz o kadar faydasını görürsünüz.

Soğuk Lipoliz
BENZER TEDAVİLER
Soğuk Lipoliz
Cool Shaping Soğuk Lipoliz, bölgesel yağlanma şikayetlerinde çevre dokulara zarar vermeden bölgeye soğutma uygulayarak vücudun biçimlendirilmesini sağlayan tedavi yöntemidir.

Kavitasyon Avantajları

Geleneksel kilo verme yöntemlerinde birçok başarısız sonuca ulaştığınızda artık hevesiniz kırılır ve kendiniz daha kötü hissedersiniz. Buna karşı olarak kavitasyon işlemi vücudunuzda oluşabilecek ihtimallere karşı yağ birikmesini engeller. Cerrahi bir müdahale durumu söz konusu değildir. Böylelikle herhangi bir yara, kesik izi vücudunuzda oluşmayacaktır. İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edilir. Eğer hızlı bir şekilde kilo vermişseniz kavistasyon sarkmaların sıkılaşmasına yardımcı olacaktır. Kısacası bölgesel yağlanmalardan ve selülitlerden kurtulmak için bu yöntem çok idealdir.

Kavitasyon Yaptıranların Yorumları

Kavitasyon işlemi ağrılı mıdır?: Kavitasyon işlemi ultrason ile yapıldığından herhangi bir ağrı ya da acı duyulmaz. Hasta rahat bir şekilde bu süreci geçirir.

Kavitasyon işlemi kalıcı mıdır?: Kavitasyon işleminin kalıcı olması hastanın işlemden sonra yiyecek içeceklerine dikkat etmesi ile alakalıdır. İşlemden sonra hasta bol su tüketmelidir. Uzmanlar tarafından uygun görüldüğünde birkaç seans daha uygulanır. Ultrasonun herhangi bir zararı yoktur.

Kavitasyon Fiyatları

Kavitasyon işlemi kişiden kişiye farklılık gösterir. Uygulanacak seanslar fiyatta değişiklik göstereceğinden net bir fiyat bilgisi yoktur. Daha detaylı bilgiler için polikliniğimizi arayabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Kavitasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×