0312 419 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanyalarımız Devam Ediyor
Özel Esmerlife Polikliniği Lazer Epilasyon, Ücretsiz Test Seansları ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin Lütfen İletişime geçiniz.
İletişim İçin Tıklayınız

Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklık Tedavisi

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ

Günümüzde pek çok insanın kullandığı enjeksiyon yöntemi uygulamalardan biridir. Cilt kırışıklarında cilt kusurlarını örterek, daha gergin bir cilde sahip olmanızda yardımcı oluyor. Bu uygulama genel olarak mimiklerin neden olduğu kırışıklıkların engellenmesinde kullanılmaktadır. Yüz mimiklerinin sürekli ve aynı türde yapılması sonucunda, dinamik çizgiler kalıcılaşarak cilt kırışıklılarına neden olur.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ İLE GERGİN BİR CİLDE SAHİP OLOBİLİRSİNİZ

İçerisindeki bileşenleri sayesinde yüzünde dinamik çizgileri olan her yaştan insana uygulanabilen  enjeksiyon yöntemi, uygulama sonrası  48-72 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayarak kırışıklıkların giderilmesini sağlar ve gergin bir cilde sahip olabilirsiniz.

 ENJEKSİYON YÖNTEMİ İLE CİLDİNİZDEKİ KIRIŞIKLARALA VEDALIŞIN

Kırışıklıklar dudak ve göz çevresi, kaş arası, alın gibi mimikler ile sıklıkla hareketlenen yerlerde yoğunlaşır. Kırışıklık tedavilerinde geliştirilen teknoloji ile enjeksiyon yöntemi ile bir sıvı sayesinde, kırışıklığın olduğu yerde ciltteki sinir uçlarının gevşemesi sağlanır. Böylelikle kırışıklığa neden olan asetilkolin maddesinin salgılanmasının önüne de geçilmiş olur.

BU YÖNTEM 6 AY İLE 8 AY ARASI ETKİSİ SÜRER

Diğer estetik uygulamalara nazaran daha acısız ve kolay olan enjeksiyon tedavisi, uygulamadan birkaç gün sonra etkisini göstermeye başlayacak ve 10. günde tamamen etkisini gösterir . Bu uygulama ile 6 ay ile 8 aya kadar süren bir kalıcı tedavi sağlanır. Acısız ve anesteziye gerek duyulmadan gerçekleştirilen bu uygulama, 20 dakikada etkili bir anestezi kremi sürülerek uygulanır.

UYGULAMA SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Uygulama sonrasında herhangi bir istirahat ya da klinik kontrolde kalma ihtiyacı yoktur. Ancak, uygulamanın ardından 1 gün süreyle alkol tüketilmemesi, alkol içeren temizleyiciler ile cilt temizlenmemesi, çok sıcak ya da çok soğuk suyla yüz yıkanmaması, duş alınmaması önerilir.

Uygulama sonrasında günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Verilen toksinin dağılımını değiştirmemek için 6-8 saat süreyle o bölgelere dokunulmamalı, masaj yapılmamalıdır. Yine bu süre içerisinde yatılmamalı ve dik pozisyonda kalınmalıdır.

Uygulama sonrasında enjeksiyon sebebiyle oluşan  küçük kabarıklıklar ve kırmızı noktalar birkaç saat içinde kendiliğinden tamamen geçecektir. Uygulama sonrasında günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz.

Merhaba EsmerLife Polikliniği Fiyat Talep Formunu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

ADINIZ SOYADINIZ(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Bayanlar İçin

 Tüm Vücut Bayan
 Tüm Bacak Bayan
 Alt Bacak Bayan
 Üst Bacak Bayan
 Tüm Kol Bayan
 Yarım Kol Bayan
 Kol Altı Bayan
 Genital Bölge Bayan
 Bikini Bayan
 Göbek Bayan
 Sırt Bayan
 Göğüs Arası Bayan
 Göğüs Ucu Bayan
 Yüz Bayan
 Bıyık Bayan
 Çene Bayan

Erkekler İçin
 Sakal Üstü Erkek
 Kulak Erkek
 Boyun Erkek
 Ense Erkek
 Kaş Erkek
 Tüm Sakal Erkek
 Tüm Kol Erkek
 Yarım Kol Erkek
 Göğüs Erkek
 Sırt Erkek

Ek Olarak Eklemek İstedikleriniz Varsa

Bir Önceki Yazımız Olan GENÇLİK AŞISI Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

26 Mart 2018
124 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN