0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Kırışıklık Tedavisi
Kırışıklık Tedavisi

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ

Günümüzde pek çok insanın kullandığı enjeksiyon yöntemi uygulamalardan biridir. Cilt kırışıklarında cilt kusurlarını örterek, daha gergin bir cilde sahip olmanızda yardımcı oluyor. Bu uygulama genel olarak mimiklerin neden olduğu kırışıklıkların engellenmesinde kullanılmaktadır. Yüz mimiklerinin sürekli ve aynı türde yapılması sonucunda, dinamik çizgiler kalıcılaşarak cilt kırışıklılarına neden olur.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ İLE GERGİN BİR CİLDE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

İçerisindeki bileşenleri sayesinde yüzünde dinamik çizgileri olan her yaştan insana uygulanabilen  enjeksiyon yöntemi, uygulama sonrası  48-72 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayarak kırışıklıkların giderilmesini sağlar ve gergin bir cilde sahip olabilirsiniz.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ NEDİR NASIL YAPILIR?

Kırışıklıklar dudak ve göz çevresi, kaş arası, alın gibi mimikler ile sıklıkla hareketlenen yerlerde yoğunlaşır. Kırışıklık tedavilerinde geliştirilen teknoloji ile enjeksiyon yöntemi ile bir sıvı sayesinde, kırışıklığın olduğu yerde ciltteki sinir uçlarının gevşemesi sağlanır. Böylelikle kırışıklığa neden olan asetilkolin maddesinin salgılanmasının önüne de geçilmiş olur.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ KALICI MIDIR?

Diğer estetik uygulamalara nazaran daha acısız ve kolay olan enjeksiyon tedavisi, uygulamadan birkaç gün sonra etkisini göstermeye başlayacak ve 10. günde tamamen etkisini gösterir . Bu uygulama ile 6 ay ile 8 aya kadar süren bir kalıcı tedavi sağlanır. Acısız ve anesteziye gerek duyulmadan gerçekleştirilen bu uygulama, 20 dakikada etkili bir anestezi kremi sürülerek uygulanır.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Uygulama sonrasında herhangi bir istirahat ya da klinik kontrolde kalma ihtiyacı yoktur. Ancak, uygulamanın ardından 1 gün süreyle alkol tüketilmemesi, alkol içeren temizleyiciler ile cilt temizlenmemesi, çok sıcak ya da çok soğuk suyla yüz yıkanmaması, duş alınmaması önerilir.

Uygulama sonrasında günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Verilen toksinin dağılımını değiştirmemek için 6-8 saat süreyle o bölgelere dokunulmamalı, masaj yapılmamalıdır. Yine bu süre içerisinde yatılmamalı ve dik pozisyonda kalınmalıdır.

Uygulama sonrasında enjeksiyon sebebiyle oluşan  küçük kabarıklıklar ve kırmızı noktalar birkaç saat içinde kendiliğinden tamamen geçecektir. Uygulama sonrasında günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Lazer Epilasyon Nedir? Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?