0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Koltuk Altı Bölgesine Epilasyon Uygulaması
Koltuk Altı Bölgesine Epilasyon Uygulaması

Koltuk Altına Epilasyon Yapanların Yorumları

Koltuk altının kılları kadınlarda estetik olarak rahatsız olduğu bir bölgedir. Tüm dünyada da en fazla epilasyon yapılan bölgedir. Genellikle Koltuk altının kılları sert ve kalındır. Kıl yerleşimi epilasyonu uygulaması için çok uygun. Başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu bölgede epilasyon yapılmasında endişe edecek her hangi bir sorun yaratmaz.

Aşırı kıl, aşırı terleme ile beraber koku yapmaktadır. Bazı kimsede kıl dönmesi yapar, apse yapar ve enfeksiyona da neden olabilir. Epilasyon uygulanacak bölgede kılların ortadan kaldırdığı bu tip sorunlar için iyi bir çözüm seçeneğidir. Koltuk altında epilasyon başarı sağlamaktadır. Hızlıdır ve pratiktir. En çok 5dk da 2 koltuk altının birden sonuçlandırılabilmektedir.

Koltuk Altı Kararması ve Beyazlatma Yöntemleri
BENZER TEDAVİLER
Koltuk Altı Kararması ve Beyazlatma Yöntemleri
Koltuk Altı Kararması ve Beyazlatma Yöntemleri ile koltuk altı bölgesinde oluşan kararmalar ve pigmentasyon sorunlarının önüne pratik ve hızlı bir şekilde geçilmektedir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon

Kadınların en fazla epilasyon uygulamasını istediği bölgedir. Bu bölgeye yoğun talebin sebepleri arasında; toplumsal ve kişisel etkenler, batıkların sık olması da sayılabilir. Bölgeye epilasyon uygulamasını düşünen kişiler yersiz korkuları olduğu görülmektedir. Bazı kişinin kıl yapısı özelliğinden bölgede kıl dönmesi çok olur. Sonuçta Bu durum apseleşmeye yol açar ve enfeksiyona neden olur. Böyle problemleri olan kişilerde epilasyon çok iyi bir seçenektir. Kıllar ortadan kalktığında bu problem ortadan kalkar. Genital bölgede ayrıca kılsız olmak, kişinin özel bir tercihidir. Kadınlar bikiniden görünen kıldan estetik olarak rahatsız olmakta. Epilasyon estetik rahatlık sağlar. Epilasyon genital bölge yerleşim ve kıl yapısı sebebiyle çok iyi cevap veren bir bölgedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×