0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Koltuk Altına Epilasyon Yapılması
Koltuk Altına Epilasyon Yapılması

Koltuk Altına Epilasyon Yapanların Yorumları

Koltuk altının kılları kadınlarda estetik olarak rahatsız olduğu bir bölgedir. Tüm dünyada da en fazla epilasyon yapılan bölgedir. Genellikle Koltuk altının kılları sert ve kalındır. Kıl yerleşimi epilasyonu uygulaması için çok uygun. Başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu bölgede epilasyon yapılmasında endişe edecek her hangi bir sorun yaratmaz. Aşırı kıl, terlemeyle beraber koku yapmaktadır. Bazı kimsede kıl dönmesi yapar, apse yapar ve enfeksiyona da neden olabilir. Epilasyon uygulanacak bölgede kılların ortadan kaldırdığı bu tip sorunlar için iyi bir çözüm seçeneğidir. Koltuk altında epilasyon başarı sağlamaktadır. Hızlıdır ve pratiktir. En çok 5dk da 2 koltuk altının birden sonuçlandırılabilmektedir.

Kadınların en fazla epilasyon uygulamasını istediği bölgedir. Bu bölgeye yoğun talebin sebepleri arasında; toplumsal ve kişisel etkenler, batıkların sık olması da sayılabilir. Bölgeye epilasyon uygulamasını düşünen kişiler yersiz korkuları olduğu görülmektedir. Bazı kişinin kıl yapısı özelliğinden bölgede kıl dönmesi çok olur. Sonuçta Bu durum apseleşmeye yol açar ve enfeksiyona neden olur. Böyle problemleri olan kişilerde epilasyon çok iyi bir seçenektir. Kıllar ortadan kalktığında bu problem ortadan kalkar. Genital bölgede ayrıca kılsız olmak, kişinin özel bir tercihidir. Kadınlar bikiniden görünen kıldan estetik olarak rahatsız olmakta. Epilasyon estetik rahatlık sağlar. Epilasyon Genital bölge yerleşim ve kıl yapısı sebebiyle çok iyi cevap veren bir bölgedir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ankara Lazer Epilasyon Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?