0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyonda Etkin Sonuç

Günümüzde gelişen teknolojiyle kullanılmaya başlayan lazer epilasyon teknolojilerinden bahsedecek olursak.

FDA onaylı 4 Farklı Lazer Epilasyon Teknolojisi ile

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulun.
Ten rengi ve kıl tipine göre teknoloji avanjı.
Ayarlanabilen dalga boyları ile maximum klinik sonuçları.

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON

Alexandrite Teknolojisi FDA tarafından onaylanmıştır Alexandrite Lazerin yaydığı dalga boyları ( 755 nm) en güçlü şekilde kıldaki melanini hedefler ve çevredeki dokuları minimum seviyede etkiler. Alexandrite teknolojisi istenmeyen tüyleri yok ederken ciltte oluşacak lekelenme ve yanma gibi etkileri minimize eder.

DİODE ÜTÜLEME (BUZ) LAZER EPİLASYON

Diode ütüleme (Buz) lazerler diğer lazer sistemlerinden farklı teknolojik özelliklere sahiptir. Diode ütüleme lazerler diğer lazerlerden daha derine inerler. Bu nedenle derin yerleşim gösteren kıllarda daha etkin tedavi.

SCANNER (TARAMA) LAZER EPİLASYON

4.Neslin Temsilcisi FDA onaylı 980nm opsiyonel dalga boyu ile Scanner Lazer Epilasyon teknolojisi bu sistemler arasında yerini almıştır. Büyük spot başlığı ile ışık hızında tüm vücut 30 dk.’da seans süresi, batık kıllar, koyu renk, nazik, FHR Fraksiyonel çalışma tekniğine sahip, Lazer Epilasyon Teknolojisi ile hassas ciltlerde soğuk hava eşliğinde ve tüm cilt tiplerinde maximum klinik sonuçları vermektedir.

Nd:YAG LAZER EPİLASYON

Nd :YAG lazer, 1064 nm dalga boyu ile dokuya diğer lazerlere oranla daha derin nüfuz edebilme kabiliyetine sahiptir. Bu yüzden ince kıl, kalın kıl, veya kıl rengi fark etmez. Açık tenli ciltlerin yanında koyu ciltlere de uygulanabilir. Yanık riski olmadığından yaz kış kullanılabilir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ödemi Engellemenin Püf Noktaları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?