0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazer ile Cilt Tedavileri
Lazer ile Cilt Tedavileri

Cilt Tedavileri

Cilt problemleri içerisinde yer alan cilt kırışıklıkları, çatlaklar, cilt lekeleri, yara ve yanık izleri, sivilce ve akne izleri cilt dokusu üzerinde cildin sağlığı açısından bir takım sorunlara neden olurken, hem estetik hem de psikolojik kaygılara neden olmaktadır. Çevresel, genetik ya da yaşlanma ile birlikte oluşan cilt problemlerine Lazer ile Cilt Tedavileri ile yanıt almak ve lazer uygulamaları ile bu cilt problemlerini ortadan kaldırmak mümkündür.

Başarılı bir cilt tedavisi, cilt analizinin doğru yapılması ve cilt problemlerinin doğru tespit edilmesi ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle cilt problemine uygun tedavi basamaklarının doğru oluşturulabilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte tedavi süreci, tedavi planlamaları ya da Lazer ile Cilt Tedavileri fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Altın İğne ile Cilt Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Altın İğne ile Cilt Tedavisi
Altın İğne ile Cilt Tedavisi cilt yüzeyine etki etmeden cilt altına mikro boyutlu iğnelerle radyofrekans verilerek doğal kolajeninin uyarılması işlemidir.

Lazerle Cilt Tedavileri

Medikal estetik tedaviler içerisinde bulunan lazer uygulamaları; akne, leke, kırışıklık, sarkma, çatlak, kılcal damar hastalıkları ve dövme sildirme gibi pek çok cilt sorunun tedavi edilmesi ya da ortadan kaldırılması amacı ile kullanılmaktadır. Bu amaçla; lazerle leke tedavisi, lazerle cilt yenileme ve sıkılaştırma, lazerle çatlak tedavisi, lazerle kılcal damar tedavisi ve lazerle dövme sildirme gibi uygulamalar ile daha sağlıklı ve genç bir cilt dokusu ortaya çıkarılmaktadır.

Lazerle Leke Tedavisi

Cilt üzerindeki lezyonlar şeklinde ortaya çıkan doğum lekesi, güneş lekesi, çiller, yara, sivilce ve akne izleri gibi pek çok leke tipleri lazer ışınları kullanılarak başarılı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Yüz, boyun, dekolte bölgesi, kol, bacak, basen ve göbek gibi tüm vücut bölgelerinde uygulanabilen Lazer ile Cilt Tedavileri içerisinde bulunan leke tedavisi, cildin alt katmanında ısı artışının elde edilmesi ile ya da buharlaşma etkisi ile leke üzerinde etkinliğini gösteren bir tedavidir.

Lazerle Cilt Yenileme ve Sıkılaştırma

Lazerle cilt yenileme ve sıkılaştırma tedavisi, lazer ışınlarının doku içerisinde oluşturduğu hasar odakları ile ciltteki iyileşme mekanizmasının harekete geçirilmesi esasına dayanan bir tedavi yöntemidir. Bu etki mekanizmasının çalışması ile birlikte cilt probleminde, gevşekliklerde ve kırışıklıklarda yüksek oranda bir iyileşme ortaya çıkmakta; daha yeni ve sıkı bir cilt dokusu kendini göstermektedir.

Lazerle Çatlak Tedavisi

Aşırı kilo alıp verme ya da gebelik sonrasında oluşan cilt çatlakları için tercih edilen Lazerle Çatlak Tedavisi, cilt dokusunda zarar gören kollajen ve elastin liflerinin yenilenmesini ve aktive edilmesini sağlayarak yeni bir cilt dokusu ortaya çıkarmaktadır. Göbek, kol, koltuk altı, göğüs ve basen gibi pek çok uygulama alanına sahip olan bu tedavi ile estetik sorunlara neden olan cilt çatlakları hafifletilmektedir.

Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi

Özellikle bacak bölgelerinde ortaya çıkan varisler ile vücudun herhangi bir bölgesinde ortaya çıkabilen kılcal damar çatlamaları için kullanılan en etkili yöntemin Lazerle Cilt Tedavileri olduğunu söylemek mümkündür. Mavi ya da kırmızı renkteki kılcal damarlara başarılı bir şekilde uygulanan lazer tedavisi; yüz, yanak ve burun kenarlarındaki damar çatlamalarında başarılı sonuçlar vererek estetik sorunlara yol açan bu görüntünün önüne geçmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme

Lazer ile Cilt Tedavileri içerisinde yer alan dövme sildirme tedavisi, deri altında bulunan boya maddesinin lazer ışınları ile parçalanarak yok edilmesi esasına dayanan bir işlemdir. Dövme sildirme uygulamalarında en etkili tedavi yöntemi olan lazer tedavisi, seans şeklinde uygulanan ve etkinliği dövmede kullanılan boyanın kalitesine, derinliğine ve boyutuna göre değişiklik gösteren bir uygulamadır.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazer ile Cilt Tedavileri Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×