0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Akne Tedavisi
Lazerle Akne Tedavisi

Lazerle Akne Tedavisi Nedir?

Lazer ile akne tedavisi, ciltte oluşan iltihabı yok etmek için yapılacak olan tedavinin hızlı olmasını ve iz kalma olasılığını düşüren bir yöntemdir. Ergenlik döneminde başlayan akne sorunu ilerleyen yaşlara kadar devam edebilmekte ve kişinin kendinde özgüven eksikliğine sebep olmaktadır. Bu nedenle akne tedavilerinde başarılı sonuçlar için lazer yöntemi kullanılır.

Lazerle Akne Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kişiden kişiye akne tipine göre uygulanacak olan yöntem değişiklik gösterir. Yapılan muayeneden sonra lazer işlemine başlanır. Uygulama esnasında herhangi bir ağrı hissedilmez. Değişen lazer türüne göre anestezik krem sürülebilir. Uygulamadan sonra kızarıklık ya da kabuklanma meydana gelebilir. İyileştirmeyi kolaylaştırıcı kremler ile birlikte bu süreç daha kısa hale gelir. İlk uygulamadan itibaren de cildin yağlılık oranında düzelme görülür. Uzmanımız tarafından yapılan lazer işleminden sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Lazerle Akne Tedavisi Yaptıranların Yorumları


  • Yağ bezleri küçülür.
  • Cilt yenilenir.
  • Ciltteki yağ oranında ilk seanstan itibaren azalma görülür.
  • İlk seanstan itibaren akne sayısında azalma oluşur.
  • Gözenekler küçülerek kapanır.
  • Sivilceye neden olan bakteriler azalır.


Lazerle Akne Tedavisi Fiyatları

Lazerle akne tedavisinde fiyatlar Sivilcenin durumuna ve yapılacak olan seansa göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi ve ön muayene için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Lazerle Akne Tedavisini Neden Tercih Etmeliyim?

Aknenin oluşum sebepleri arasında genetik faktörler, hormonlar, bakteriler, artan sebum üretimi, folikülün içerisindeki değişimler yer almaktadır. Lazer ile akne tedavisi cilt dokusunu iyileştirmekte ve ciltte bulunan izlerin azalmasını sağlamaktadır. Kontrol edilemeyen çoğalıp iz bırakan akneler yüzünden günlük hayatta kendimizi rahatsız hissederiz. İşte bunlardan kurtulmanın en kolay yöntemlerinden biri olan lazer ile akne tedavisi pratik bir başvuru seçeneğidir.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Akne Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Lazerle Ben Aldırma Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?