0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Ben Aldırma
Lazerle Ben Aldırma

Lazerle Ben Aldırma Nedir?

Diğer adı nevus olan benler kimi zaman doğuştan kimi zamanda sonradan vücudumuzun değişik bölgelerinde çıkabilmektedir. Bunların çoğu zararsızken ilerleyen zamanlarda hem estetik hem de sağlık açısından sorunlar meydana getirebilir. Bu yüzden en etkili cerrahi müdahale gerektirmeyen yöntem lazerle ben aldırma işlemidir.

Lazerle Ben Aldırma Nasıl Yapılır?

Çoğu zaman iyi huylu olan benler bazen kötü huylu da çıkabiliyor. Kötü huylu olan benlere lazer tedavisi uygulanmaz cerrahi müdahale gerekir. İyi huylu olan benler cerrahi işleme gerek kalmadan lazer sistemi ile birlikte yok edilir. Kısa sürede yapılan bu işlem esnasında hastanın acı duyması halinde lokal anestezi yapılarak hastanın ağrı hissetmemesi sağlanır. Tedavi süresi hızlı ve kısa olduğundan birden fazla ben aldırma işlemi uygulanabilir.

Lazerle Ben Aldırma Yaptıranların Yorumları

Lazerle Ben Aldırma İşleminin Sonuçları Kalıcı mıdır?: Lazer ile ben aldırma işleminin sonuçları benlere göre farklılık gösterir. Bazıları tek seansta kalıcı sonuçlar doğururken bazı benler tekrar çıktığı için birkaç seans gerektirebilir. Yani yapılacak işlem için en doğrusu ön muayene için doktorlarımızla görüşme olacaktır.

Lazerle Ben Aldırma İşlemi Ağrılı mıdır? :Hastalarımıza duruma göre lokal anestezi uygulanır dolayısıyla herhangi bir ağrı hissedilmez. İşlemden sonra hafif bir kızarıklık meydana gelir ve bu kızarıklık ilerleyen zamanlarda geçer.

Lazerle Ben Aldırma Fiyatları

Lazer ile ben aldırma işleminde fiyatlar benin boyutu, sayısı, benin tipi ve bulunduğu yere göre farklılıklar gösterir. Daha detaylı bilgiler için polikliniğimizde ön muayene için radevu alabilirsiniz.

Lazerle Ben Aldırma İşlemini Neden Tercih Etmeliyim?


Lazerle ben aldırma işlemi gerek estetik gerekse sağlık problemleri açısından en uygun ve ideal yöntemdir. Cerrahi bir müdahale gerektirmeyen bu yöntem sizi istemediğiniz, rahatsızlık duyduğunuz ve size sıkıntı çıkaran benlerden kurtulmanız için en iyi imkanı sunuyor.

Lazerle Ben Aldırma işleminin avantajlarını sayacak olursak; 

  • Lazer ile ben aldırma işleminde benler çok büyük olmadığı sürece iz bırakmazlar.
  • Rahatsızlık duyduğunuz bölgeden yok edilmesi kolaydır.
  • Pratik bir uygulama olduğu için lazer ile ben aldırmada birden fazla beni aynı anda aldırabilirsiniz.
  • İyileşme hızlı olduğu için pansumana gerek kalmaz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Konu Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?