0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Çatlak Tedavisi
Lazerle Çatlak Tedavisi

Lazerle Çatlak Tedavisi Nedir?

Çatlaklar sık sık kilo alıp verme dönemleri ve hamilelikte ortaya çıkıyor. Rahatsız eden bu görüntüye Fraksiyonel CO2 lazer uygulanarak yeni doku oluşumu tetiklenir. Oluşan yeni doku yavaş yavaş çatlak olan alanları doldurarak cildin yenilenmesini ve çatlak görünümünün azalmasını sağlar.

Lazerle Çatlak Tedavisi Nasıl Yapılır?

İlk olarak bulunan çatlaklar üzerinde bir tarama yapılır ve problem tespit edilir. Çatlak olan bölgeye lokal anestezik krem uygulanır. Daha sonra lazer ile çatlak olan yerlere ışınlar gönderilerek bağ dokuları uyarılır böylelikle hücre yenilenmesi meydana gelir. Cilt onarma mekanizmalarını çalıştırarak hasar bulunan bölgede hızla bir iyileşme sağlar. Bağ dokusunda kolajen artımı sağlanarak çatlakların görünümü azalır. Kişide bulunan çatlağın derinliğine göre birkaç seans gerekebilir.

Lazerle İz Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Lazerle İz Tedavisi
Lazerle İz Tedavisi cilt dokusunun tam kat yenilenmesi amacı ile CO2 fraksiyonel lazer tipinin kullanıldığı etkili ve başarılı bir cilt tedavisi yöntemdir.

Lazerle Çatlak Tedavisi Avantajları

Özellikle kış aylarında yapılması tercih edilen bu tedavi sizi yaza rahatlıkla hazırlar. Rahatsızlık duyduğunuz bu görüntü hamilelik sonrası oluşan ya da düzensiz beslenmeden dolayı aşırı kilo alıp verme gibi durumlarda ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda çatlaklar genişler ve daha belirgin hale gelir. Buda istemediğimiz bir görüntüdür. Dolayısıyla oluşan bu çatlaklardan lazerle cilt tedavisi yöntemleri ile kurtulmak mümkündür.

Lazerle Çatlak Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Lazer ile çatlak tedavisi ağrılı mıdır?: İşlem esnasında hastaya lokal anestezik kremler uygulanarak ağrı eşiği azaltılır. Dolayısıyla tedavi yapılan bölgede herhangi bir acı hissi duyulmaz. Kişi günlük hayatına hemen dönebilir.

Lazer ile çatlak tedavisi kalıcı mıdır?: Bu tedavi en zor tedavilerden biridir. Sürekli kilo alıp vermenin oluşturduğu bu çatlaklar lazer ile düzeltilirken kişinin kendine dikkat etmemesi sonucunda yeniden kilo alıp vermesi ya da doğum sonrası tekrar çatlaklar oluşabilir. Dikkat edildiği takdirde kalıcılık süresi artar.

Lazerle Çatlak Tedavisi Fiyatları

Lazer ile çatlak tedavisinin fiyatları kişinin oluşan çatlak problemine göre, uygulanacak olan seans sayısına göre fiyat değişmektedir. Dolayısıyla en doğru bilgi için polikliniğimize gelebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Çatlak Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×