0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Çil Tedavisi
Lazerle Çil Tedavisi

Lazerle Çil Tedavisi Nedir?

Çiller güneşin neden olduğu deride oluşan lekelerdir. Çoğu zaman yapısal olan bu çiller kişide rahatsızlık hissi verebilir. Özellikle beyaz tenli olan kişilerde çiller daha belirgin olur. Yazın yoğun güneşe maruz kalan çillerin renginde koyulaşma görülürken kış aylarında ise azalma olur. Bazen tüm yüzü kaplayacak şekilde de şiddetli olabilir. Uzmanlarımız tarafından yapılan muayene sonucunda uygun görüldüğü takdirde lazer ile çil tedavisine karar verilir. Çiller lazer ile cilt tedavileri ile yok edilmede en iyi sonuç veren deri lekeleridir.

Lazerle Çil Tedavisi Nasıl Yapılır?

Lazerle Çil Tedavisinde öncelikle lekelerin çil olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonra çil olduğuna karar verilen cilt lekeleri üzerinde lazer işlemine başlanır. Lazer işlemi her çilin üzerine tek tek uygulanır. Uygulama bittikten sonra ciltte kızarıklıklar olacaktır. Çillerde hafif kabuklanmalar meydana gelerek kısa surede bu kabuklanmalar dökülüp yüzde aydınlık bir görünüme kavuşursunuz.

Lazerle Dövme Silme
BENZER TEDAVİLER
Lazerle Dövme Silme
Lazerle Dövme Silme işleminde lazer ışınları cilt altına nüfus ederek dövmenin bileşenlerinin yani boya maddesinin yok edilmesini sağlayarak etki etmektedir.

Lazerle Çil Tedavisinin Avantajları

Güneş ile birlikte çoğalan çiller kişiye rahatsızlık hissi verir. Çillerin daha fazla çoğalıp ve belirgin hale gelmesini engellemek için bu yöntemi kullanmak en idealdir. Aynaya baktığımızda daha aydınlık bir cilt görmek için lazerle çil tedavisi en doğru tercihtir. Daha alımlı ve daha temiz bir cilde sahip olmak artık lazer sayesinde daha kolay.

Lazerle Çil Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Lazerle Çil Tedavisi Kalıcı mıdır?: Genellikle tedavi kalıcıdır fakat çiller güneşe maruz kalınca yayılım gösterdiği için yeniden oluşması olasıdır. Bu yüzden seanstan sonra güneşten korunmak esastır. Güneşten korunulması durumunda kalıcılık süresinde artış olur.

Lazerle Çil Tedavisi Ağrılı mıdır?: Biraz ağrı hissi duyulabilir bu yüzden işlem öncesinde anestezik krem uygulanır. İşlem esnasında hastanın konforu sağlanır

Lazerle Çil Tedavisi Fiyatları

Yaygın olan çil ile sadece bir yerde olan çilin tedavi fiyatları farklı olacaktır. Bu yüzden muayeneden sonra verilen karara göre ücret bilgilendirmesi yapılır. Ön muayene ve detaylı bilgi için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Çil Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×