0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Cilt Yenileme
Lazerle Cilt Yenileme

Lazerle Cilt Yenileme Nedir?

Yüzde bulunan ince kırışıklıklar, pigment sorunları ya da aknelerin izleri lazer ile cilt yenileme yöntemiyle giderebilirsiniz. Çevresel faktörler ve yılların vermiş olduğu etki ile cildimizde harabiyet oluşur. Oluşan harabiyetle cildimizde çökmeler ve kırışıklıklar meydana gelir. Bu tür sorunları lazer ile cilt yenileme yöntemiyle yok ederek daha gençleşmiş bir cilt elde edilir. Ciltteki kolajen üretimi arttırılarak cilt sıkı ve genç bir görünüme kavuşur.

Lazerle Cilt Yenileme Nasıl Yapılır?

Lazer ışınları doku içerisinde termal hasar odakları oluşturur. Bu odaklar bölgenin iyileşme mekanizmasını harekete geçirir. Bu sayede cilt soyulup atılarak alttan yepyeni bir cildin gelmesi sağlanır. Kişiye yapılacak olan tedaviye göre değişiklik gösterdiği için istenilen cilt derinliğine kadar inilerek selektif uygulamalar yapmak mümkündür. Bu yüzden yapılan bu lazerler çok kontrollü cihazlardır.

Lazlerle Cilt Gençleştirme
BENZER TEDAVİLER
Lazlerle Cilt Gençleştirme
Lazlerle Cilt Gençleştirme cilt dokusu üzerinde oluşan oluşan birtakım problemlerin ve deformasyonların yok edilmesi amacı ile lazer ışınlarının kullanıldığı tedavi yöntemidir.

Neden Lazerle Cilt Yenileme Avantajları

İlerleyen yıllar ile birlikte cildimizde çöküntüler meydana gelmektedir. Bunlar özellikle bayanların aynaya baktığında görmek istemediği görüntülerdir. Bu kötü görüntülerden kurtulmak, ciltte bulunan kolajenleri harekete geçirmek, istenilen görüntüye kavuşmak lazer ile cilt yenileme yöntemiyle artık daha rahat. Kolay biri işlem olup işlemden sonra rahatlıkla günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Ayrıca yapılan bu yöntem deri bütünlüğünüzü bozmaz ve duruma göre birkaç seanstan sonra istediğiniz etkiye kavuşursunuz.

Lazerle Cilt Yenileme Yaptıranların Yorumları

Lazer ile cilt yenileme kalıcı mıdır?: Yapılacak olan tedavi kalıcıdır. Fakat ilerleyen yaşa müdahale edilemeyeceği için gençleşmenin ömür boyu sürmesi beklenmez. Birkaç seanstan sonra her seferinde ciltte bir miktar gençleşme ve yenilenme olacaktır.

Lazer ile cilt yenileme yöntemi ağrılı mıdır?: İşlem öncesi tedavi yapılacak olan bölgeye anestezik krem uygulanacağından işlem ağrısızdır. İşlemden sonra geçici kızarıklıklar meydana gelir bunları da onarıcı krem ile azaltırız. Daha sonrasında herhangi bir problem ortada kalmaz.

Lazerle Cilt Yenileme Fiyatları

Cilt yenileme işleminde yapılacak olan seansa göre fiyat belirlenmektedir. Cildin ihtiyacına göre seans değişir dolayısıyla ön muayene için polikliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Cilt Yenileme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×