0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Dövme Silme

Lazerle Dövme Silme Nedir?

Lazerle dövme silme işlemi lazer ışınlarının deriye nüfus ederek dövmenin bileşenlerinin yok edilmesini sağlar. Koyu renkli dövmelerde işlem kolay iken açık renkli dövmelerde silinme işlemi biraz daha zordur. İstemediğiniz, yaptığınıza pişman olduğunuz dövmelerinizi lazer ile cilt tedavileri aracılığı ile yok etmek, dövme yapmak kadar artık yaygın. O an için özel olan şey daha sonra size özel gelmeyebilir. Bu yüzden lazer ile dövme silme işlemi en uygun ve ideal işlemdir.

Lazerle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Çoğu zaman farklı renklerde olan dövmeler deri altına verilen demir, civa, krom gibi bileşikler verilerek oluşturulur. Siyah renkte olan dövmeler sonucun en çabuk alınabilecek olan dövmelerdendir. Kırmızı, mor vb. renkler ise ışık dalga boyunu emebildiğinden daha uzun sürede tedavi edilir. Lazer ile dövme silme seanslarında kişilere lokal anestezi uygulanır. Uygulama yapılan bölgede hafif kızarıklıklar meydana gelebilir, bu kızarıklıklar ilerleyen günlerde geçmektedir. Uygulama seansları kişinin yaptırmış olduğu dövmeden dövmeye farklılık gösterebilir.

Lazerle İz Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Lazerle İz Tedavisi
Lazerle İz Tedavisi cilt dokusunun tam kat yenilenmesi amacı ile CO2 fraksiyonel lazer tipinin kullanıldığı etkili ve başarılı bir cilt tedavisi yöntemdir.

Lazerle Dövme Silme Avantajları

Lazer ile dövme silme işlemini tercih etmede; dövmede oluşan reaksiyonlar, yaptırılan dövmeden pişmanlık duyma ya da yenisini yaptırabilmek için eskisini silmek gibi bir çok neden vardır. Bu nedenlerden birine sahip olan hasta genellikle bu yönteme başvurur.

Lazerle Dövme Silme Yaptıranların Yorumları

Lazerle Dövme İzleri Silinir mi?: Yapılan dövmede farklı marka ve maddeler kullanılmasından dolayı dövmeler aynı renkte olmasına rağmen sildirmenin sonuçları farklı olabilir. Bazı dövmeler lazer ışıklarıyla tam parçalanmayabilir. Bu yüzden tedavi kişiye özeldir ve sonuçlar farklılık gösterir. Ön muayene talep ederek bilgi alabilirsiniz.

Lazerle Dövme Sildirme Ağrılı mıdır?: Lazer ile dövme silme işleminde hastanın konforu için anestezik krem uygulaması ile ağrı eşiği azaltılır. Bu da dövmeyi sildirecek olan kişiler için rahat bir tedavi demektir.

Lazerle Dövme Silme Fiyatları

Lazer ile dövme silme işleminin fiyatları yapılan dövmenin büyüklüğüne, rengine, yapılacak olan seans sayısına göre değişiklikler gösterir. İşlemde kullanılacak olan teknolojide fiyatı etkiler. Ön muayene ve ayrıntılı bilgi için kliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Dövme Silme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×