0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle İz Tedavisi

Lazerle İz Tedavisi Nedir?

Günümüzde insan vücudunda çeşitli ameliyat izlerine, kaza ve yaralanmalara bağlı olarak izler kalmaktadır. Bu oluşan izler kişide özgüven kaybına yol açmaktadır. Herkes oluşan bu izlerden kurtulmak ister fakat izlerin tamamen yok olması mümkün değildir. Çünkü vücudun anatomik yapısında bir bozulma meydana geliyor. Ama lazer ile iz tedavisinde bu izler azaltılabilir ya da belirsiz bir görünüme kavuşturulabilir. İz tedavisi için en uygun lazer CO2 fraksiyonel lazer tipidir. Bu lazer sayesinde cilt tam kat yenilenebilir.

Lazerle İz Tedavisi Nasıl Yapılır?

Tedavi sırasında lazer ışığı hastanın yara izinin bulunduğu alana gönderilerek bu alanda ısı hasarı meydana getirilir ve izler üzerinde deformasyon oluşturulur. Herhangi bir çevre dokulara zarar verilmez. Yaranın iyileşme mekanizması tetiklenerek dokuda iyileşme ve toparlanma süreci başlatılır. Buradaki ana unsur cildin doğal yapısında bulunan kolajen yapısını harekete geçirmektir. Bu sayede cilt üzerindeki gözenekler toparlanmakta ve ciltte bulunan diğer problemlerde azalmaktadır.

İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi
İğneli Radyofrekans ile Sivilce ve İz Tedavisi özellikle ergenlik döneminde ortaya çıkan sivilce problemini etkili bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Lazerle İz Tedavisi Avantajları

Çeşitli nedenlerden oluşan yara, ameliyat izi, faça izi gibi durumlarda lazer ile iz tedavisini tercih etmek en mantıklısıdır. Özgüveninizi eksilten, utandığınız ve saklamaktan yorulduğunuz izler bu tedavi ile daha iyi görünüme kavuşturulur. Özellikle kişide bulunan faça izleri kişinin toplum içinde yanlış anlaşılmasına sebep olmaktadır. Bu izleri daha iyi bir görünüme kavuşturmak için lazer ile cilt tedavisini tercih etmelisiniz.

Lazerle İz Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Lazer ile iz tedavisi kaç seans sürer?: Hastaya uygulanacak olan lazer seans sayısı ciltteki yaranın yapısına, oluşum şekline, rengine, derinliğine, genişliğine göre ve vücudun vereceği tepkiye bağlı olarak seans sayısı değişiklik gösterir. İlk seanstan itibaren gözle görülür fark meydana gelmektedir.

Lazerle İz Tedavisi Fiyatları

Kişide bulunan yara izinin yapısı, genişliği, derinliği gibi etkenler fiyatta farklılık gösterir. Ayrıca vücudun vereceği tepkiye göre de seans sayısı değişmektedir. Dolayısıyla kötü görünüme sebep olan izlerden kurtulmak için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle İz Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×