0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Kılcal Damar Tedavisi
Lazerle Kılcal Damar Tedavisi

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Nedir?

Kılcal damarlar bazı hastalarda alkol ve östrojen alımı ya da kortizonlu kremlerin uzun süreli kullanılması sonucunda gelişebilir. Genetik ya da dolaşım problemi sonucu bacaklarda kılcal damar çatlamaları olmaktadır. Bu damarlar estetik görünümü bozmanın yanında ağrı, batma, yorgunluk hissi yaratır. Bunlardan kurtulmak için lazer ve skleroterapi ile kılcal damar tedavisi yapmak mümkündür.

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Nasıl Yapılır?

Özellikte bacaklarda yoğun olarak bulunan bu damarlar lazer sistemi içerisinde kullanılan ışın ile damar içinde bulunan kandaki hemoglobin tarafından emilerek açığa çıkan ısı etkisi ile damarlar büzüşür. İşlem yapılırken aynı zamanda deri sürekli soğutularak damar içindeki ısının çevre dokuları etkilemesi önlenir. Herhangi bir anestezi işlemine gerek duyulmaz çünkü tolere edilebilir bir acısı vardır. Uygulamada bazı damarlar anında yok olurken bazılarının da renginde koyulaşma görülür. Birkaç hafta sonra bu damarlar sorunlu bölgeden tamamen yok olur.

Lazerle İz Tedavisi
BENZER TEDAVİLER
Lazerle İz Tedavisi
Lazerle İz Tedavisi cilt dokusunun tam kat yenilenmesi amacı ile CO2 fraksiyonel lazer tipinin kullanıldığı etkili ve başarılı bir cilt tedavisi yöntemdir.

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Avantajları

Kılcal damarlar gerek yüzümüzde gerekse vücudumuzda bize rahatsız bir görüntü verir. Aynı zamanda sağlık problemlerinde de yol açan bu damarlar bacakta fazla bulunmasıyla işlem kabiliyetimizi azaltır. Dolayısıyla bu tür şikayetlerden kurtulmak için lazer ile kılcal damar tedavisini tercih etmelisiniz. Bu tedaviyle hem yüz hem de vücutta bulunan kılcal damar yoğunluğundan kurtulmuş olursunuz.

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Lazer ile kılcal damar tedavisi ağrılı mıdır?: Tolere edilebilecek bir ağrı mevcuttur. Ağrı eşiği düşük olan kişilerde anestezik krem uygulanabilir. Tedaviden sonra güneşten korunmak esastır.

Lazer ile kılcal damar tedavisi kalıcı mıdır?: Uygulama tedaviye yönelik bir uygulama olduğundan tekrar nüksetme riski azdır. Bu tedaviden sonra uzun süreli rahat sonuçlar elde edilir.

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Fiyatları

Lazer ile kılcal damar tedavisi fiyatları kişiye göre, damarların yoğunluğuna ve uygulanacak olan seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için bizleri ziyaret edebilir ya da polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×