0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazerle Kırışıklık Tedavisi
Lazerle Kırışıklık Tedavisi

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Nedir?

Lazerle kırışıklık tedavisi ciltteki kırışıklıkların ve sarkmaların yok edilmesini sağlayan sağlıklı bir yöntemdir. Radyofrekans enerjisi ve optik enerji birlikte etki ederek ciltteki kolajen hücreler uyarılır ve ciltteki çukurluklar doldurularak kırışıklıkların giderilmesi sağlanır. Ciltteki kolajenin yenilenme süresine bağlı olarak kişiden kişiye değişen bu yöntemle en kısa sürede en doğru sonuç alınır.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Nasıl Yapılır?

Cildin pürüzsüz ve genç görünmesini sağlayan lazerle kırışıklık yöntemi uzmanlarımız tarafından yapılan muayeneler sonucunda uygulanacak olan tedavi işlemine başlanır. Ciltteki problemli alanlara lazer ışınları gönderilerek yıpranmış hücreler ve kolejenler yok edilir. Yapılan işlem sonrası yenilenen kolajen cilde parlak ve genç bir görünüm kazandırarak cilt tonu farkını azaltır.

İple Yüz Germe
BENZER TEDAVİLER
İple Yüz Germe
V lift, iple yüz asma, yüz askılama, örümcek ağı estetiği gibi isimlerle de anılan İple Yüz Germe işlemi yüz ovalinin yukarı çekilerek toparlanması işlemidir.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Avantajları

Daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmak için bıçak altına yatmadan mükemmel sonuçlara ulaşabileceğimiz bir yöntem olan lazerle kırışıklık tedavisi günümüzde en çok tercih edilenler arasındadır. Hem daha güvenli hem de daha kalıcı sonuçlar için lazerle kırışıklık tedavisi seçilebilecek en doğru yöntem olarak günümüzde popülerliğini korumaktadır. Gözle görülebilir sonuçların elde edildiği bu yöntemle daha genç ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkündür.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Yaptıranların Yorumları

Lazerle kırışıklık tedavisi ağrılı mıdır? Lazerle kırışıklık tedavisinde işlem sırasında kısa süreli ciltte batma hissi duyulur lazer işlemi bittiğinde genellikle ciltte hiçbir ağrı kalmamaktadır. Cilt yüzeyinde geçici bir kızarıklık meydana gelir.

Lazerle kırışıklık tedavisi kalıcı mıdır? Lazerle kırışıklık tedavisi ciltteki uygulama alanına ve yapılacak olan lazer sistemine göre kalıcılık süresi değişmektedir. Bu tedavinin sonuçlarından uzun süre yararlanmak için çevresel faktörlerin etkilerini en aza indirmek gerekir bu sayede ciltte kalıcılık süresi artar.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Fiyatları

Kişinin yaşına, uygulandığı bölgeye, kullanılan cihazlara ve uygulanacak seans sayısına göre fiyatlarımız değişmektedir. Lazerle kırışıklık tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak için polikliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazerle Kırışıklık Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×