0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Lazlerle Cilt Gençleştirme
Lazlerle Cilt Gençleştirme

Lazlerle Cilt Gençleştirme Nedir?

Lazerle cilt gençleştirme yaş ile beraber gelen ciltte oluşan birtakım problemlerin yok edilmesinde kullanılır. Cilt dokusuna lazer ışınları gönderilerek kolajen artışı sağlanır ve ciltte sıkılaşma meydana gelir. Lazer işlemi ile cilt yavaş yavaş soyularak daha genç bir görünüm ortaya çıkar. Genellikle yaz ayı dışında yapılması tercih edilen bu yöntemle günlük hayatınıza hemen dönmede herhangi bir sakınca yoktur.

Lazlerle Cilt Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Uzmanlarımız tarafından ön muayene yapılır. Sonrasında karar verilen işlem için hazırlıklar başlar. Uygulamadan önce anestezik krem uygulanır. Daha sonra lazer işlemine başlanır. Lazer ile cildin en üst tabakası soyularak bu sayede ciltte bulunan çiller, lekeler, ince kırışıklıklar, geniş gözenekler gibi birçok sorun tedavi edilir. Bir diğer problemimiz olan göz altı morluklarında da etkilidir.

Lazerle Cilt Yenileme
BENZER TEDAVİLER
Lazerle Cilt Yenileme
Lazerle Cilt Yenileme yöntemi cilt sorunlarına etki ederek ciltteki kolajen üretimi arttıran ve yenilenmiş bir cilt dokusu ortaya çıkaran tedavi yöntemidir.

Lazlerle Cilt Gençleştirme Avantajları

Yıllara yenik düşmek bunun için hiçbir şey yapmamak artık geride kaldı. Lazer ile cilt gençleştirme tedavisi konusunda uzmanlarımız tarafından başarılı ve güvenli bir şekilde kişiye uygulanmaktadır. Dolayısıyla rahatsızlık duyduğumuz cilt problemlerimizden kurtulmak artık imkansız değildir. Özellikle cildinizde oluşan lekeler, göz altı morlukları, büyük gözeneklerde lazer ile tedavi edilir. Ayrıca bayanların en çok rahatsızlık duyduğu dudak kenarındaki çizgilerde lazer sayesinde azalma olur. Erkek hastalarda da aynı etkili sonuçlar meydana gelir.

Lazlerle Cilt Gençleştirme Yaptıranların Yorumları

Lazer ile cilt gençleştirme tedavisi ağrılı mıdır?: Lazer ile cilt gençleştirme tedavisi öncesinde hastaya anestezik krem uygulanacağından herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez.

Lazer ile cilt gençleştirme işlemi kalıcı mıdır?: Lazer ile cilt gençleştirme işlemi kalıcıdır. Fakat ilerleyen yıllara müdahele edilemeyeceğinden ileriki durumlar için bir şey söylenemez.

Lazlerle Cilt Gençleştirme Fiyatları

Kişiye yapılacak olan lazer ile cilt gençleştirme işlemi var olan probleme göre değişiklik gösterir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazlerle Cilt Gençleştirme Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×