0312 419 00 50
trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Led Maske

Led Maske Nedir?

Led maske cilt lekelerinin oluşumunu ciddi derecede yok eden son derece teknolojik bir ürün olup güvenilirliğiyle günümüzde en fazla tercih edilen bir üründür. Klinik araştırmalar sonucunda herhangi bir radyasyon etkisi yaratmadığı kanıtlanmıştır. Sivilce tedavisi, akne tedavisi, leke tedavisi, yüzdeki ödemin giderilmesi, doku yenileme gibi birçok yöntemde kullanılır. Çeşitli renkler mevcuttur led maskede. Her rengin ayrı bir önemi ve tedavisi vardır.

Led Maske Nasıl Yapılır?

Öncelikle uzmanlarımız tarafından hasta mauyene edilir ve sonrasında hastaya uygun led maske seçilir. Daha sonra hastanın cildi temizlendikten sonra uygun solüsyonlar sürülür ve hastanın gözlerini ışıktan korumak için göz bandı ile kapadıktan sonra maske takılır. Maskenin farklı renkleri mevcuttur ve bu renkler farklı tedaviler sağlamaktadır dolayısıyla renkler arası geçişi kumanda yardımı ile uzmanlarımız rahatlıkla yapabilir. Yaklaşık 20 dakika ya da ihtiyaca göre süre arttırılırdıktan sonra led maske çıkarılır.

Karbon Peeling Ankara
BENZER TEDAVİLER
Karbon Peeling Ankara
Karbon Peeling Tedavisi içerisinde kullanılan Q-switch Nd:YAG Lazer teknolojisi ile cilt yüzeyinde bulunan problemler başarılı bir şekilde ortadan kaldırılır.

Led Maske Avantajları

Özellikle ciltteki pürüzleri, lekeleri ve sivilceleri ilk seansta bile gözle görülür tedavi eder. Rahatsız olduğunuz sorunlu cilt problemlerinden en son teknoloji ile kurtulmanız artık daha rahat. Güvenilir olan bu yöntem ile uzmanlarımız ile birlikte istediğiniz sonuçları elde edersiniz. Ayrıca cilt üzerinde herhangi bir ters etkisi yoktur.

Led Maske Yaptıranların Yorumları

Led maskedeki renklerin önemi nedir?

Yeşil ışık: Ciltte sakinleştirici etki yaratır ve cildin fazla melanin üretimini engelleyerek cilt leke oluşumunu önlemektedir.

Mavi ışık: Akne tedavisinde özellikle kullanılmaktadır. Mavi ışıkta bulunan ofinite özelliği sayesinde aknenin içindeki bakteriler ölür.

Kırmızı ışık: Hasarlı doku tedavisinde kullanılır ve yaşlanmış dokuları yeniler. Ayrıca gözenekleri sıkılaştırır.

Sarı ışık: Ciltteki kan dolaşımını düzenleyerek detoks etkisi yaratır

Led maske tedavisi ağrılı bir tedavi midir?: Hayır. Hasta herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez.

Led Maske Fiyatları

Led maske tedavisinin fiyatları kişiye yapılacak olan işleme göre farklılık gösterir. Dolayısıyla daha fazla bilgi için kliniğimize başvurabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Led Maske Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
×